7.11.2012

Maybelline popstick

Es viņu dievinu!Tas ir precīzākais mans raksturojums šim produktam.
Manas lūpas ir tā ķermeņa daļa,kas man sevī nepatīk.Tāpēc es neesmu liela lūpu krāsu,spīdumu un citu lūpu produktu cienītāja.Žēl,es noteikti gribētu skaistas,pufīgas lūpiņas,kuras akcentēt visās varavīksnes krāsās,bet jāsadzīvo ar to,kas ir :)

Izdomāju sniegt iespēju šim te produktam,kas ietonē lūpas sulīgā tonī +arī noturība ir samērā laba,nav tā,ka pēc 15 min viss pazudis.
Bija vairāki tonīši,bet šis man iepatikās visvairāk +smarža ir ļooooti vasarīga.
Attaisot vaļā iepakojumu mani pārņēma šoks,bet tomēr izmēģināju.
Tonītis uz rokas izskatās šādi-
Šeit viņš ir pavisam nopietni smērēts virsū,bet tik un tā nav sanācis nenormālis spilgts.Uz lūpām izskatās ļoti simpātiski,es esmu sajūsmā (diemžēl nebūs atsevišķa bilde ar manām lūpām,jo nu es jau minēju iemeslu :))
Arī es,kas tik tiešām nemēdz lietot lūpu produktus,šo lietoju praktiski katru dienu.Es pilnīgi 1000% atgriezīšos pie Maybelline stenda,lai iegādātos citus toņus.

Kā Jums šis produkts?Atsauksmes?Kādu tonīti ieteiktu?
P.

2 komentāri

 1. Man arī ir šis pats tonītis. Man par šo produktu dalītas jūtas, pavasarī, kad nopirku un lūpas nebija labākajā stāvoklī, tad izcēla sausās vietiņas, bet tagad vasarā man patīk tīri labi. Manu pilno atsauksmi var izlasīt http://ievasnagi.blogspot.com/2012/04/maybelline-colorsensational-popsticks.html

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es jau lasīju,superīgs rakstiņš Tev sanācis :)
   P

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.