5.14.2013

Maybelline color tattoo darbībā


Kā izmantot Maybelline color tattoo (Permanent taupe) toni ?

Izmantotie produkti :
Catrice liquid eye liner,Maybelline the rocket tuša + Maybelline the falsies tuša,NYX jumbo eye pencil (Milk),clinique ēnas (matēti tumši brūnais tonis),Wet and Wild (Greed palete bēšais tonis),Wet and Wild (Coloricon Walking on eggshells paletes rozīgais tonis) UN Maybelline color tattoo (permanent taupe)


1.Acs iekšējā stūrīti liekam NYX Milk zīmuli kā gaišo bāzi + iztušējam.


 2.Otrā acs plakstiņa daļā liekam Maybelline color tattoo ēnu un iztušējam (pa visu atlikušo plakstiņu,mazliet acs plakstiņa locījuma vietā) Var likt vairāk,var mazāk,atkarīgs no tā,cik izteiktu toni vēlas.Sapludinot abas "bāzes" kopā,var iegūt ļoti dabisku,vienkāršu ikdienas izskatu.


3.Vietā,kur tika likts Maybelline color tattoo,virsū ar (blending brush) liekam tumši brūnu,matētu ēnu.Kārtīgi iztušējam,lai nav asas,nesmukas līnijas.Atkal,var likt vairāk,var mazāk,atkarīgs no tā,cik izteiktu izskatu vēlas.

4.Vietā,kur tika likts NYX zīmulis,virsū liekam WAW Coloricon rozīgo ēnu un zem uzacs kaula līdz pat tumši brūnajam tonim izmantojam WAW Greed paletes bēšo toni (palīdzēs iztušēt un iznīcināt asās līnijas)

Ar acu laineri iezīmējam mazu līniju gar skropstu līniju un uzklājam skropstu tušu,man personīgi patīk jaukt 2 un vairāk tušas,jo tā skropstas izskatās labāk.Šeit mazliet "mierīgākas" skropstas,jo vēlējos tādu vairāk ikdienai piemērotu "paskatu" :)


5.NYX Jumbo Eye Pencil uz ūdenslīnijas,pie apakšējām skropstām mazlietiņ tumši brūnās ēnas,lai līdzsvarotu abas puses un voila!


p.s. Atvainojos par manu superīgo matu sakārtojumu un "lieliskajām" uzacīm,bet ne vienu,ne otru šodien neizdodas kārtīgi savākt kopā :)
p.s.s. Protams,šis ir tikai mans neprofesionālais un visai vienkāršais pielietojums šim produktam,taču,ja kādai ir vēl idejas,kā šo brīnumu izmantot,es labprāt paskatītos un pasmeltos idejas :)
P/

6 komentāri

 1. ēnas ir tiešām noturīgas? Man ir šausmīgi taukaini plakstiņi, nevienas līdz šim lietotās ēnas pat ar visu bāzi neturas ilgāk par 3h :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Esi sveicināta klubiņā! :) liekot papildus bāzi šīs parasti man noturās aptuveni 6-8h (MAX).Dažreiz uzlieku Catrice bāzi sejai un tad color tattoo pāri,tas iztur dejošanu,svīšanu un tamlīdzīgas lietas,ļoti labs variants ballītēm.
   Bet,ja ir ļoti liela problēma ar ēnu noturību,iesaku varbūt mazliet iekrāt naudiņu un izmēģināt Shadow Insurance bāzi no Too Faced.

   Dzēst
  2. Šīs ir vienas no noturīgākajām, kuras esmu lietojusi. Skaists meikaps. :)

   Dzēst
 2. Ēnas man patīk! Tev ir ļoti skaistas acis!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Arī es kaut kā neplānoti "ieķēros" viņās,laikam pavasaris pie vainas.
   Un paldies :))

   Dzēst
 3. Acis Tev tiešām skaistas! :)
  Šīs ēnas tiešām labas, noteikti vēlos pamēģināt arī šo tonīti.

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.