7.18.2013

Garnier Nordic Moisture Mach

Noteikti visas vai vismaz lielākā daļa ir jau šo kremu izmēģinājušas,bet ja ir kāda,kas vēl baidās,lūūūūdzu marš uz tuvāko veikalu!


Garnier jaunā sejas kremu sērija Nordic Moisture Match (ļoti sausai ādai,normālai ādai un kombinētai ādai)
Katrs krems atšķiras ar smaržu,konsistenci un to,ko tieši dod sejas ādai.Es ņēmu ciet zaļo,kas domāts taukainai sejas ādai.

-krems atgādina sorbertu,tāda viegli želejīga/putota konsistence


-produktu nevajag daudz,ātri iesūcas ādā radot svaigu,matētu un mitrinātu sajūtu.+smarža ir ļoti vasarīga,šis no rītiem patiešām spēj patīkami pamodināt
-esmu ievērojusi,ka arī mazina sejas piepampumu (kam negadās pamosties nedaudz sliktākā paskatā,kā ierasts)
+ piespiedu savu puisi izmēģināt šo kremu,no sākuma bija manāma liela pretošanās un frāzes "es nē,man nevajag,es esmu puisis..",bet pēc tam viņam ļoti patika tas,cik mīksta ir sejas āda un cik svaiga sajūta esot.

Tāpēc spriežu,ka šo kremu noteikti var izmēģināt arī pretējā dzimuma pārstāvji!

Vērtējums 10/10

/p

6 komentāri

 1. Ja šis krēms nevirpinātos zem tonālā krēma, arī man iespējams patiktu...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man tāda problēma gan nav gadījusies,kā tieši viņš virpinās?raujas kunkuļos?varbūt vienkārši brāķi gadījās nopirkt

   Dzēst
  2. Vismaz pāris minūtes ir jānogaida pirms tonālā krēma klāšanas, tad viss ir ok. :) Man šis patīk, nu jau tulīt būs cauri pirmais iepakojums! :)

   Dzēst
  3. jā,tikko izmēģināju,kā bb kremu (tonālais+sejas krems) viņu tiešām nevarēs izmantot,bet es parasti uzlieku sejas kremu,tikmēr sataisu matus,ko tur vēl un tad sāku krāsoties,varbūt tāpēc man nemetas kunkuļi.

   Dzēst
  4. Tieši pēc Bubio ieteikumiem arī tā darīju un nekas vairs nevirpinās. Tagad vēl lielāks prieks par šī krēma lietošanu! :)
   Tiešām labs!

   Dzēst
  5. mani māc ziņkāre kā šis brīnums ziemā strādātu,vai būtu tas pats "atsvaidzinošais" efekts.Varbūt no svaiguma un ziemas aukstuma gluži vienkārši seja sasals.Jāiepērk būs krājumi un jākļūst par izmēģinājuma trusīti

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.