8.22.2013

The dog days are over

Ārā jūtams viegls rudens aromāts,kas nozīmē tikai vienu-vasara tuvojas beigām!
Protams,mēs visi drīz sāksim smilkstēt par to,ka atkal būs auksti,sniegs,drēgnums,nogurums,viss tik tumšs un nomākts,bet rudenī taču ir arī labās lietas,vai ne?


Šodien pārskatīju savas nagu lakas,neoni un pasteļkrāsas pamazām iebīdās kastītes aizmugurē un priekšplānā nāk rudens toņi -plūmju violets,rubīnsarkans,tumši zaļš,tumši brūns,pelēks,zils...
-tagad esmu savu perfekto rudens nagu laku meklējumos.Kādi ieteikumi? (Es ļoti gribu atrast haki zaļu toni nagiem,varbūt kāda ir šādu brīnumu veikalos redzējusi?)

Rudens nāk ar lieliskām modes tendencēm-zābaciņi,džemperi,biezās šalles,rudens bēšie mētelīši,šalles...
Šogad toņu krāsas rudenim ir burrrrvīgas.Zemes brūnie,pelēcīgie,haki,tumši violeti,bet tajā pašā laikā arī daudz košākas krāsas-sinepju zaļš/dzeltens,fuksijrozā,tirkīzzils,sarkans,oranžs.
-Kas ir Jūsu "rudens tonis"?
Es esmu uzkāpusi uz haki +baltais vilcieniņa.Pagaidām kāpt nost netaisos.
Ja vasarā man tās ir neonkrāsas,tad rudenī pilnīgs pretstats.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ Vasarā topā bronzīgi vaigi,košākas lūpas,kāds košāks akcents uz acīm,bet rudenī var iet "all in" ar tumšākiem toņiem-gan uz acīm,gan lūpām,gan vaigiem.-Varbūt ikdienai nebūs tieši laikā,bet kādam pasākumam var izmēģināt trakāku "kaķaci" vai tumšāku "smokey eye".
-Tumši sarkanas lūpas un minimāli uzkrāsotas acis!

-Ja gluži nepatīk vai negribas likt virsū biezu kārtu ar tumši violetu lūpu krāsu,ir taču visi "Color whisper" un citi tās sugas pārstāvji skaistos fuksijrozā,violetīgos toņos :)

p.s.-pati sev pāris tādus brīnumus jau noskatīju,jāgaida tik atlaides


Personīgi man rudens nekad tā īsti nav paticis,man nepatīk tas drūmais pelēcīgums un koku kailums.Neesmu arī liela ziemas piekritēja,jo man neizprotamu iemeslu dēļ ļoti riebjas sniegs.
Bet vai tas nozīmē,ka esmu vasaras mīlētāja?-arī nē.
Pavasaris ir mana būtība.Laiks,kad viss sazaļo un plaukst.Laiks kad viss mostas un atdzīvojas.
Turpināšu priecāties par rudens krāsām un tendencēm,lai ātrāk pienāktu nākamais pavasaris.Lūk tā!

-Kā ir ar Jums?Kādas izjūtas par rudens tuvošanos?Mīļākie rudens produkti?Kāds īpašais produkts rudens "wishlistā?"

/p

5 komentāri

 1. ar vienu vārdu - nepatīk. nepatīk ne rudens, ne ziema. Pavasaris patīk, jo esmu dzimusi pavasarī un tad ir tā sajūta, ka drīz būs saule, košas krāsas dabā un siltums. bet jā, silts laiks ir tas, kas mani pozitīvi uzlādē, rada vēlmi darboties - tumšā laikā gribas tikai nolīst kaut kur un nenākt ārā vispār.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. es arī esmu dzimusi pavasarī,tā teikt maija bērns :)
   Tumšais laiks uzdzen sava veida nogurumu un mazo depresiju,bet ir taču arī tie lieliskie brīži ar siltu tēju rokās,siltām zeķēm kājās,kādu labu grāmatu vai smieklīgu filmu. :)

   Dzēst
 2. mm.. rudens ir mans otrs mīļākais gadalaiks pēc vasaras. It īpaši mani mīļākie mēneši ir septembris un oktobris, kad vēl nav tik auksts un ik pa brīdim uzspīd saule, lapas sāk iekrāsoties... ir tik jauki atnākt mājās ietīties siltā sedziņā ar grāmatu un tēju. Mans vismīļākais rudens tonis ir ogu sarkanais jeb berry tonis. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es esmu uzsākusi savu pasteļtumšo nagu laku toņu meklējumus,any ideas?Pieņemu visus toņus izskatīšanai!!!

   Dzēst
 3. Cik labs raksts, cik skaistas rudens paletes.
  Manā wishlistā ir pāris nude-sēnīšu nagu lakas, varbūt kāda ēnu palete, viss pārējais jau ir sagādāts, atliek tikai rudenim atnākt! :)

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.