9.15.2013

pļāpu taša

Uh,rudens atskrēja nemanot.Tik tiešām!
Skolas sākums,remonts,darbs..miljons un trīs lietas,kuras jāsakārto vienmērīgā grafikā,lai līdz oktobrim nesajuktu prātā.

Pirmās divas septembra nedēļas pagājušas vienā skriešanā,bet pamazām sāku sakārtot visu pa plauktiņiem!Kur es šo laika periodiņu biju pazudusi?

1.Skolas sākums

1.Vēl pēdejo gadu piederu pie tās mirstīgo grupas,kurai jāapmeklē obligāti neobligātā mācību iestāde.
Bet vai es par to sūdzos?Pavisam nē,man patīk skola un mācīties ir forši :)
Sākums ir pilns ar dažādiem darbiem,bet viss sakārtosies pats no sevis.Cerams.

2.Remontdarbi manā guļamistabāBeidzot atradu laiku un gribasspēku notīrīt no sienām visas tapetes.Jau sen esmu noskatījusi citas,kā arī mana istaba alkst pēc kosmētiskā remonta.Rudens būs mans "es cenšos remontēt" periods.
Gala rezultāts būs gatavs kaut kur uz ziemas periodu,bet kamēr es visas mēbeles sapirkšu,visus sīkumiņus un krikumiņus..tā vien šķiet,ka nākamā vasara jau būs pienākusi ;D

3.Rudens tīrīšanaRudens drēbju skapja tīrīšana.Katrā gadalaikā man uznāk lielā luste pārkārtot skapi,izmest arā vecās lietas (no kurām puse tā arī netiek izmesta).
Šoreiz gan piespiedu sevi kārtīgi un rūpīgi iztīrīt skapi + visu to,ko nevelku,nevilkšu,nav vajadzīgs=labdarība.

Visā visumā skatoties uz rudens periodu-uznākusi lielāka vēlme pēc saldumiem un adītiem apģēbu gabaliem.Vilnas zeķu sezonu iesāku jau septembra sākumā,tāpēc esmu ar vienu kāju Ziemassvētkos.
Beidzot izvilku ārā savas mīļās airwick rudens svecītes,rudens nagu lakas,lakati un dažādi adījumi arī parādās aizvien biežāk un biežāk.
Pagaidām pozitīvi noskaņota,redzēsim kā būs tālāk! :)Ko Jūs labu esat sadarījušas?Kā ar rudens tīrīšanas cēlienu?
/p

1 komentārs

  1. Es arī jau esmu paspējusi sakārtot savu skapi, bet šobrīd esmu saslimusi ar iesnām un nelabu klepu, tāpēc visu laiku dzeru tēju ar citronu, ingvera sakni un medu! Ja kāda no jums arī apslimusi, iesaku. :)
    x Sofija

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.