11.05.2014

Stenders Moisturizing day cream with matte effect for oily skin

Kādu laiku atpakaļ Stenders veikalos bija pieejami šī krēma paraudziņi.
Biju izmēģinājusi vairāk kā vienu reizi,sapratu,ka ļoti patīk un gribēju iegādāties.
Janvārī visos Stenders veikalos bija atlaides,kā rezultātā šis krems maksāja nieka 6 eiro (parastā summa aptuveni 20 eiro)
Sejas krēmam piemīt matējošais efekts,kas ir tieši tas,kas manai taukainajai sejas ādai nepieciešams.
Ražotājs :
Mitrinošs dienas krēms taukainai sejas ādai.Sajūti samtainumu!Ziedlapiņas,tauriņas spārni,sūnas uz koku mizām augļu dārzā.Samtaini,glāsmaini,pilnīgā harmonijā.Tāpat kā tavas uzacis,vaigi un degungals.
Samtains dienas krēms,kas tavai ādai piešķir matējošu,klusinātu noskaņu.Dienu no dienas saudzīgi kopj problemātisku sejas ādu un līdzsvaro to padarot tik ļoti glītu.Radīts no dabiskām un organiskām izejvielām.Uzklāj no rītiem,lai balansētu ādas dziļākos slāņus,aizturot pārmērīgu tauku sekrēciju un atjaunojot veselīgi viendabīgu ādas toni!
Rudzupuķu ziedūdens,alvejas,priežu mizas un burvju lazdas spēkpilnie ekstrakti atjauno un uzmundrina katru šūnu.Bagātināts ar hialuronskābi un ābolu sēklu ekstraktu-Ederline S.
Nesatur parabēnu,silikonus,PEG,sintētiskās krāsvielas un sintētiskās smaržvielas.

Mans viedoklis:
Pagaidām šis ir mans mīļākais sejas krēms.Pirmais "+" par iepakojumu,kurš ir ļoti skaists un acīm tīkams.Paša produkta smarža ir uzmundrinoša,diemžēl šo aromātu es neesmu spējīga izskaidrot,tāpēc labāk ir vērts aiziet līdz tuvākajam Stenders veikalam un pasmaržot pašai!
Manai sejas ādai šis produkts patīk.Es jūtu matētu efektu,āda ir zīdaini maiga (!!),krēms ātri nožūst,rada mitrinošu sajūtu,nerodas nekādi sausi pleķi,kā arī pēc ilgāka laika lietošanas pats ādas stāvoklis ir uzlabojies acīmredzami.Dozators ļauj kontrolēt to,cik daudz krēms tiek izlietots,nav ar pirkstiem jāmakšķerē pa krēma trauciņu-viegli,tīri un kārtīgi.
Vienīgais "-"ir tas,ka šis ir 30ml iepakojums,kurš iztērēsies samērā ātri.
Mans vērtējums ir 10/10
Noteikti iegādāšos atkārtoti,kā arī vēlos izmēģināt arī citus šīs sērijas produktus.
p.s arī acu krēms viņiem ir patiešām labs,cik atceros no paraudziņiem!
Iegādāties var jebkurā Stenders veikalā kā arī viņu mājas lapā :

------------------------------------------------

One of my favorite face products ever-Stenders moisturizing day cream with matte effect for oily skin.
I bought this product a while ago and I absolutely love it!
Stenders moisturizing day cream with matte effect,applied gently in the mornings,helps to balance the deeper layers of the skin,preventing excessive oil secretion and restoring healthily even skin tone.Cornflower floral water,powerful extracts from aloe,pine bark and which-hazel regenerate and tone every cell.Enriched with the magic duo of hyaluronic acid and apple seed extract-both also know as the elixir of youth that performs the miracle of rejuvenation.
Free from parabens,silicones,PEG,synthetic colorants,synthetic fragrances.

The packaging is beautiful and simple.This cream makes my face feel matte,moisturized,soft and fresh.I love the scent of this product but it is hard to describe.It has a nice pump which helps to keep this product clean and free or germs.
The only down side of it- it is very small (only 30ml) which will use up very quickly.I definitely recommend this product and I will repurchase it again! 10/10
It can be purchased in Stenders shops or online http://www.stenders-cosmetics.lv/


1 komentārs

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.