4.15.2014

Sejas bāzes!

Jau sen gribēju izmēģināt kaut kādu sejas bāzi ar matētu efektu,vai vismaz kaut ko tādu,kas ļautu kosmētikai turēties uz manas eļļainās sejas ādas paradīzes :)


Nolēmu sākt ar Catrice stendu.
Divas dažāda tipa bāzes- kreisajā pusē bāze ar matētu efektu,pašķidra konsistence,labajā pusē poru samazinošais suflē!

Cena abiem ir ap 4€ ,ja es kļūdos,lūdzu labojiet mani! :)


1. Catrice prime & Fine bāze ar matējošu efektu 30ml.Mazliet pašķidra konsistence,nesatur nekādus gliterus un spīguļus! Pieejama ir arī bāze ar zaļu toni sarkanumu maskēšanai,bet tajā bija spīdumu gabali,izlēmu iztikt ar zaļo korektoru,kas man jau ir.
Bāzei ir nedaudz lipīga konsistence,bet ātri nožūst.
Man kā taukainas sejas ādas īpašniecei šī laikam nederēs,jo tonālais krems/bb krems vai konsīleris tā pat staigās! Noteikti iesaku pamēģināt tām,kurām ir normāla,varbūt pat vairāk uz sauso pusi,jo nekādu diži matēto efektu es nejutu! Nav slikts produkts,tikai man personīgi viņš nederēja!

 
2. Jau vairak kā suflē tipa brīnums 12ml.Viegls,šķiet tāds pat putots.Patika jau daudz labāk par pirmo,mazliet biezāka konsistence un tonālais tik ātri nešļūkāja. Mazliet maskēja poras tāpēc ikdienas lietošanai labs.Nezinu vai noturētu manu seju grožos visu nakti,bet šis laikam atkal vairak uz sausas ādas pusi jātēmē!Kopumā bāzes ir labas,taču man gribētos kaut ko vairāk ar matētu efektu priekš manas ekstra taukainās sejiņas :)

/p

2 komentāri

  1. Es arī neko nevaru atrast labu bāzi savai taukainajai sejai, lai tonālais krēms noturētos dienas garumā. Jau pēc dažām stundām paskatos spogulī, un izskatās, ka vispār kosmētika nav likta vai arī tā ir noslīdējusi.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Esi sveicināta bariņā! Man parasti ir jāizmanto papīrīši,kas absorbē lieko eļļu un tikai tad varu izmantot pūderi,savādāk izskatīsies pēc pankūku mīklas,kas uzklāta uz sejas :)) turpināšu savus meklējumus,ja atradīšu kaut ko-ziņošu! :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.