6.05.2014

Colgate Max White One Optic zobu pasta!

Pavisam nesen veikalu plauktos parādījās jaunums no Colgate puses-optiski baltinoša zobu pasta,kas sniedz tūlītēju efektu.
Protams,man uzreiz sagribējās ko tādu izmēģināt,tāpēc devos uz tuvāko Maxima veikalu,kur tās arī var iegādāties (šobrīd spēkā darbojas vēl akcijas cena,cik atceros,bija zem 2 eiro)

Kas tad īsti tas ir un ko tas dara?

Šī ir jaunā Colgate Max White One sērijas zobu pasta, kas apvieno klīniski pierādītus optiskos balinātājus, kuri atstaro gaismu un unikālas tīrošās daļiņas, kas notīra pigmentēto aplikumu, acumirklī padarot zobus gludus, tīrus un redzami baltākus!

Te ir ļoti labs video, kurā sīki un saprotami pastāstīts tas, ar kādu maģiju šī zobu pasta nodarbojas-zobu pasta pārvēršas zilās putās,kas pārklāj zobus un līdz ar to arī zobi optiski kļūst baltāki! :)

https://www.youtube.com/watch?v=MKFRt57DuN4


Mans viedoklis:-zobu pasta pārvēršas par zilām putām,kas tad arī nodrošina šo efektu, pēc pirmās lietošanas reizes tik tiešām redzēju būtiskas izmaiņas, kaut arī parasti šādiem brīnumiem neticu;
-šī zobu pasta ir labs variants pirms pasākumiem-izlaidumi,randiņi,ballītes utml., kad gribas īpaši sapucēties un nepietiek ne laika, ne līdzekļu, lai tulīt skrietu pie higēnista!
-pēc šīs zobu pastas lietošanas ir tik tiešām tīra sajūta (kas man ir ļoti būtiski), kā arī ir tiešām patīkami svaiga elpa;
-šī zobu pasta noteikti iekaros vietu manā ikdienas kopšanas rutīnā,tiem brīžiem,kad gribēsies vairāk sapucēties :)
Vērtējums 10/10,noteikti iesaku izmēģināt!

/p

4 komentāri

  1. Vajadzētu nodemonstrēt bildi ar zobiem pirms un pēc :D

    AtbildētDzēst
  2. Un cik ilgi optiskais efekts saglabājas? Nav tā, ka uzreiz, kā kaut ko uzēd un uzdzer, tas pazūd?

    AtbildētDzēst
  3. Es šo zobu pastu lietoju katru dienu un tad tikai tas efekts saglabājas tā nedaudz ilgāk, bet vispār man patīk. Neteikšu, ka baigi wow, jo iepriekš lietoju parasto ikdienas SPlat zobu pastu un tad jau zobi balti palika, bet šī ir tāda kā vienreizēja svētku zobu pasta :D

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.