6.05.2014

Maija mēnesis

Biju pazudusi uz labu laiciņu,taču šodien parādīšu pāris pozitīvos pasākumus,kuri notika manas prombūtnes laikā!

 Pēdējais zvans!
Likās,ka būs daudz jaukāk un foršāk tas viss,bet beigu beigās kārtīgi patecināju asaras pēdējā zvanā!Kaut arī es vairs nevaru uz vietas nostāvēt no tā,kā man gribas pārmaiņas,zināma deva nostaļģijas piemetās!

Trīs gadi noteikti paskrien ļoti ātri,bet piedzīvojumi gan bijuši daudz un dažādi! Pēdējais zvans un vispār pēdējās dienas skolā sastāvēja no atvadīšanās no pēdējām stundām,ierašanos skolā kā pirmklasniekiem,ākstīšanās un fotogrāfēšanās,kā arī pašā pēdējā zvanā mēs tikām uz skolas jumta,kas mūsu skolā ir kā tradīcija!


Maijs vispār ir mans mīļākais mēnesis-visur parādās lapas,ziedi un gaiss smaržo pēc dzestrām vasaras naktīm.Cilvēki sāk cept šašļikus un prāts lēnām ieslīdz vasaras noskaņojumā.
Man arī ļoti paveicās,ka pati piedzimu šajā mēnesī,tāpēc hip hip urrā dzimšanas dienām,kuras ir lieliskos pavasara mēnešos! :)


Pa vasaru esmu izplānojusi pāris mazākus un pāris lielākus projektus,pagaidām vislielākais ir istabas remonts-ķersimies klāt sienu modelēšanai un mēbeļu stumdīšanai.
Pagaidām skraidu pa veikaliem un meklēju savu īsto un vienīgo (izlaiduma kleitas ir patiešām problemātiskas),mēģinu izdomāt un vai mans matu griešanas lēmums būs pareizs (to redzēsim rīt ;D )!

Šobrīd norisinās dažādi pasākumi,izrādes,izstādes un citi brīnumi,kurus noteikti ir vērts apmeklēt.
Ļoti gribēju doties uz Ziedonis un visums,taču man ar laikiem nu galīgi nesaskanēja,varbūt kāda no Jums tur bija?

2 komentāri

 1. Pēdējais zvans ir skaists pasākums, jo tas ir kā starposms starp skolas absolvēšanu un došanos tālāk, un starp būšanu vēl skolnieces statusā.
  Tomēr, bez visā, tā, tik laimīga cik es šobrīd jūtos - es nejutos nevienu gadu skolā, tā kā -viss skaistākais vēl ir tikai priekšā!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ar mani ir tā,kad es vēlos būt laimīga un priecīga,tad arī tāda esmu.Es īpaši neļauju sevi ietekmēt cilvēkiem un negācijām,kas ir skolas iekšienē.Man paveicās ar labām draudzenēm,kuras blakus ir vienmēr,tāpēc tos ļoti sliktos laikus,kādi bieži vien ir citiem,es nejutu,vai vismaz nepievērsu tam tik lielu uzmanību.Viss tā pat ir pārejoši.Manā skatījumā atšķirības starp skolnieci un studenti arī nav,jo to,kādi mēs esam,nosakām tikai mēs paši! Es esmu atvērta jauniem cilvēkiem,piedzīvojumiem un jaunām lietām.

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.