10.22.2014

Max Factor Clump Defy skropstu tuša

Sveikas mīļās lasītājas!
Šoreiz pastāstīšu par savu jauno skropstu tušu mīlestību- Max Factor Clump Defy skropstu tuša! Skropstas ir garas, nesaķepušas, kuplas un tuša nebirst. Vakarā ar tās noņemšanu arī nav bijušas problēmas un man,kā kontaktlēcu lietotājai-šī tuša nekad nav "grauzusi" acis,tāpēc ar visām četrām par!

Šī tuša patiesībā ir identisks "dupe" Cover girl Clump Crusher,jo Max Factor ir tautā saucamais "sister brand" Cover girl. Izmēģinot dzīvē atšķirību nemanīju,tāpēc tām,kuras alkst izmēģināt CG-droši uz MF stendu meklēt violeto skaistuli!
Šī tuša der gan ikdienai,gan ne tik ikdienišķiem brīžiem,parasti man patīk tušas miksēt kopā-no sākuma vienu kārtu vienu tušu,nākamo kārtu lieku citu,taču ar šo tušu man tas vairs nav jādara. :)


Birstīte ļauj piekļūt arī acu stūrīšiem,tāpēc var izveidot īstas zirnekļu kājiņas skropstu vietā!
Kreisā acs-MF tuša uzklāta vienā kārtā,labā acs-neviena kārta.


Kreisā acs-MF tuša divās kārtās,labā acs-neviena kārta.

                                      

Produktu var iegādāties visos Drogas veikalos,kuros ir atrodams Max Factor stends;
Douglas un Kollona veikalos kā arī interneta plašumos

Vērtējums :10/10


Kas ir Jūsu iemīļotākā skropstu tuša?

7 komentāri

 1. oho, rezultāts izskatās vienk satriecošs :) usjo, ierakstu šo tušu sarakstā kā nākamo (kad būs notērētas iepriekšējās piecas) :))

  man pagaidām ikdienai ļoti jauka ir Missha 4D tuša. dabīgs skats, nekur nebirst un neatstāj nospiedumus uz plakstiņiem, cilvēcīgi notīrāma vakarā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mani daba apveltījusi ar laba garuma dabīgajām skropstām,bet ar šo tušu izskatās ka man viņu vispār nav! Pagaidām labākā tuša,kādu esmu lietojusi!

   Dzēst
 2. izskatās tik, tik, tik labi!

  AtbildētDzēst
 3. oo, nu riktīgs mākslīgo skropstu efekts :) Super

  AtbildētDzēst
 4. Man patīk šis mākslīgais zirneklis! Mani gan nefascinē MF tušas birstītes, bet tomēr būs jādod iespēja šai be citiem aizspriedumiem. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es ar Max Factor kosmētiku vispār uz Jūs,jo nekas tā īsti nekad nav uzrunājis,bet centīšos atrast pāris Eiropas variantus Cover girl produktiem! :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.