6.02.2014

Pēdējais restart!

Atkal klusums no manas puses,bet esmu pamanījusi,ka katrai šeit esošajai blogerei uzrodas pa niķim un stiķim,kas liek atrauties no portatīvā datora un uzturēties ikdienā un saules gaismiņā! :)

Esmu bijusi prom tādu paprāvu laiciņu,bet aprīlis un maijs bija līdz šim smagākie mēneši,kādi vispār man bijuši! Marta beigās saslimu un visu aprīli nostaigāju pie ārstiem,nomocījos mokošās sāpēs un izdzēru tādu zāļu devu,kas pietiks vismaz vēl 15 gadiem.Protams,man kā īpašam mirstīgajam,neviens ārsts īsti nezināja pateikt kas man pa kaiti-viens saka,ka iekaisums,otrs saka,ka apsaldēts,trešais saka,ka man ir pārmērīgs stress..Rezultāts? mocījos vēl ilgāk,līdz maija sākumā kļuvu paliku vesela (vismaz iesoļoju nākamajā gadā ar veselu organismu)
Visām ārsta vizītēm pa starpu taču arī skola bija jāpabeidz,darbs jāapmeklē un eksāmeniem jāiemācās!Ja ar to vēl nebija pietiekami,tad visam pa virsu man nācās atvadīties no ģimenē mītošās kaķu princesītes,žēl,protams,bet dzīves skarbā realitāte ir tāda,ka nekas nav mūžīgs.
Tikai tagad sāku atkopties no nenormālās skriešanas un nepatikas,BET,es esmu atpakaļ,ar D vitamīnu organismā un kaudzi nepublicētiem rakstiem! :)
Pa šo laiku neesmu aizmirsusi ne savu blogu,ne pārējās šeit esošās radībiņas,man gan lielā dusma,gan bēda par to,ka nesanāca neko publicēt,bet centīšos to visu kompensēt ar interesantiem rakstiem un jaunām idejām! :) Ceru,ka neviena netur ļaunu prātu!

2 komentāri

  1. Prieks, ka esi atpakaļ. Gaidīšu rakstus! :)

    AtbildētDzēst
  2. Yipy! Beidzot! Gaidīju, gaidīju un sagaidīju. Ar lielu prieku gaidīšu jaunus rakstiņus

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.