6.05.2014

Smashbox Full Exposure acu ēnu palete!

Kā dzimšanas dienas dāvanu saņēmu Smashbox acu ēnu paleti,mamma bija ceļojumā un lidostā ieraudzīja šo skaistuli,tāpēc atbraucot mājās,es biju dubultpriecīga!

Šobrīd ir iespējams atrast daudz un dažādas neitrālo toņu paletes,kā arī ir iespējams pašam ko tādu izveidot,taču es jau sen gribēju izmēģināt šo vai arī Lorac paleti! 

Iepakojums ļoti elegants-vairāk pat kā matēti melns ar hologrāfiskiem burtiem.Vienīgais ļoti ātri paliek netīra no pirkstu nospiedumiem.No kreisās puses-tumši pelēks tonis ar sudraba šimmeri;gaišāki brūns ar sudrabu;haki zaļgani brūns tonis (šim pigmentācija mazlietiņ pieklibo,bet lasīju ka tas ir praktiski visās paletēs,tonis gan super);šampanieša bēšais-lielisks ikdienai;baltmaizes garozas krāsa (vienigais veids kā viņu raksturot )-viegls zeltīts tonis,der arī ikdienas lietošanai;vara krāsas zeltainais;vidēji brūns tonis,vairāk no siltajiem!
Manas domas par šimera ēnām-iekšā nav spīdumu gabali un krikumi,ēnas nebirst,toņu daudzveidība dod iespēju šo paleti izmantot visu acu krāsu īpašniecēm!

No kreisās puses - tumši brūns tonis,vairāk uz silto pusi,pigmentācija super un pilnīgi matēts; šis man atgādina riekstu brūno krāsu-lieliski noder plakstiņa locījuma vietā,lai piedotu dziļumu;gaiši brūns ar rozā apakštoni-arī šis man patīk plakstiņa locījuma vietai;matēts bēšais-šim man pigmentāciju gribētos vēl stiprāku ,bet tā priekš matētas ēnas ir ļoti laba;vēss brūnais-mana vismīļākā matētā ēna no visas paletes;vēss tumši brūnais;melns-šim pigmentācija ir laba,bet arī prasītos mazliet stiprāku !
Vērtējums -esmu matētu ēnu mīlētāja,tāpēc ar šīm ir trāpīts 10'!
(Kreisajā pusē ir toņi ar spīdumiem,labājā matētie)

Paletē bija otiņa,kurai viena puse noder ēnu iztušēšanai,bet otra puse ir domāta to uzklāšanai.Otiņai nav ne vainas.Kopā paletē ir 14 toņi-7 no tiem ir matēti un 7 ar spīdumiem.
+ ēnu pigmentācija,noturība,iztušēt ir ļoti viegli,toņu dažādība,iepakojums-stingrs un nekas neplīst,neveras vaļā,samērā maza palete tāpēc nav grūti paņemt līdzi kaut kur dodoties
-otiņa no abām pusēm ir ar sariņiem,tāpēc to ir visu laiku jāliek guļus un es nevaru viņu likt pie visām otiņām stāvus,pāris toņiem pigmentāciju gribējās stiprāku ,bet nekas tads kas traucētu!

Manā skatījumā šī palete ir tiešām laba,toņu dažādība ļauj izveidot gan ikdienas grimus,gan vakara dramatiskos!
Šobrīd palete tiek izmantota katru dienu un es esmu stāvā sajūsmā! 
p

4 komentāri

 1. Izskatās ļoti forša palete, toņi ideāli ikdienas grimiem. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. var gan piekopt vienkāršību,gan uztaisīt kaut ko tumšu un biedējošu,man ļoti patīk! Pat vairs īsti neceļas rokas iegādāties neitrālos toņus

   Dzēst
 2. Ļoti skaista un praktiska paletīte. Visiem dzīves gadījumiem ;) Forši,

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.