9.28.2014

Riga food 2014

  Septembra sākumā tiku pie iespējas paviesoties Riga food 2014 izstādē.
Apkārt virmoja patīkams un ēstgribu rosinošs aromāts, bija iespēja iepazīties ar dažādiem uzņēmumu pārstāvjiem,nogaršot brīnumgardas lietas un iegādāties izdevīgus piedāvājumus!

Izstāde norisinājās visiem zināmajā Ķīpsalas hallē, 2 zālēs- pirmajā notika degustacijas un pirkumu iegāde par labam cenām,bet otrā zāle bija sadalīta visos Latvijas novados un tur nu gan bija
ko redzēt! Katrs novada pārstāvis piedāvāja tieši attiecīgajā novadā raksturīgākās lietas-viss sākot ar mājās gatavotiem vīniem,desām,sieriem, līdz pat tērpiem un groziņiem!
Lieki piebilst,ka viss bija tik garšīgs un tik labi noformēts,ka grūti bija nenopirkt visu,kas izlikts apskatei. Protams,aktuāli bija arī dažādi konkursi un priekšnesumi,kur savu meistarību rādīja gan šarmanti vīrieši meistarojot kafijas,gan profesionāli šefpavāri pārsteidzot skatītājus ar liesmām un smaržām!

Uzzināju par daudziem Latvijas mazajiem un ne tik mazajiem uzņēmumiem,kas ražo lieliskus produktus! Kārtīgi palutināju vēderu, tiku apdāvinātā ar dažādiem gastronomijas priekiem,kurus izmēģināt,kā arī lieliski pavadīju laiku!

Mans vērtējums šai izstādei ir tikai pozitīvs,noteikti apmeklēšu arī nākamreiz. Patiesībā,izstādes vispār ir superīgas padarīšanas :)

Laiks mazai fotogrāfiju pauzei-Vai jūs apmeklējat arī šāda tipa izstādes ? 
p

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.