9.28.2014

Vasara 2014

Labrīt dārgie lasītāji!

Mana spēja strādāt ar tehnoloģijām ir pielīdzināma tieši 0,bet lai nebūtu sevi jāapkauno padziļinātāk,paliksim pie šāda slēdziena :)

Šādos agros,dzestros rudens rītos gribas domāt tikai un vienīgi par vasaru. Cik nu šogad man tā vasara sanāca - izlēmu beidzot pārkāpt pāri tam solim,ko gatavoju jau sen un aizgāju prom no darba,kur pavadīju teju jau 5 gadus. Tā vietā,lai atlikušos 2 mēnešus gozētos saulītē,izdomāju,ka jāmeklē kaut kas vietā. Beigu beigās sanāca viena darba vietā atrasties divos,kur arī pazuda visi mani siltie mēneši :(
Sanāca jau atpūsties arī,bet varbut ne tā,kā gribējās.
Jūlijs un augusts paskrēja ātri,septembris vēl ātrāk. Esmu pamazām iesēdusies jaunajā posmā,kuru sauc par studenta dzīvi. Pagaidām esmu ar visam 4 par! :)

Septembris bija mans ģenerāltīrīšanas mēnesis-gan vide,kur dzīvoju tika attīrīta no nevajadzīgām lietām ( beidzot uzsākām remontu guļamistabā), esmu sakārtojusi savas prioritātes un lietas,kuras mani interesē,kā arī darba jautājums ir izlemts-saudzēšu sevi un ar vienu darbu būs gana :)  beidzot vairāk vai mazāk saprotu savu ikdienas grafiku tāpēc tagad varu visu jauki saplānot.

Kas attiecas uz bloga nākotni? Tiklīdz es tikšu klāt savam mīļajam datoram,atgriezīsies arī raksti,jo viss palika tur iekšā.Tas nu tā-īsumā!


p

2 komentāri

  1. Super, baigais malacis. Kurš tad cits tevi vairāk mīlēs, ja ne pats... vai precīzāk sevi jāmīl vispirms, un tad jau viss apkārt notiks kā vajag :) Runājot par darbiem arī manā galvā šādas domas sāk uzpeldēt... redzēs ko jaunais gads nesīs . :) Nju tad jau gaidam atpakaļ ar pilnu sparu un foršiem rakstiem ;)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Tā nu ir-jārod miers pašai ar sevi,tad ari parejais nokārtosies :) prom jau īsti neesmu bijusi,cītīgi sekoju līdzi visiem jaunumiem,bet varbut pati tada klusāka :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.