10.29.2014

Natura Siberica detox sejas ziepes!

Uz Siberica produktiem skatos ar prieku un interesi,tie ir iekarojuši gan manu,gan manas mammas pircēja sirsniņu. Trako dienu laikā pirmajā stāvā bija daudz kastes,kuras pilnas ar produktiem gan sejai,gan ķermenim. Plānojusi iegādāties neko nebiju,taču tad pamanīju šo skaistuli-


Ražotājs :

Natura Siberica Ziemeļu ziepes-detoks uz aktivētās ogles bāzes dziļai sejas ādas attīrīšanai. Aktivētā ogle- augsti efektīvs absorbents, kas viegli iesūc virspusējus un dziļus netirumus no ādas porām. "Ziemeļu Mistrs" - zāļu un ogu eļļas un ekstrakti no Krievijas ziemeļiem un Sibīrijas.


Aktivētā ogle– augsti efektīvs absorbents, kas viegli iesūc virspusējus un dziļus netīrumus no ādas porām.
„Ziemeļu Mistrs” – zāļu un ogu eļļas un ekstrakti no Krievijas ziemeļiem un Sibīrijas.
Smiltsērkšķu eļļa – mīkstina, tonizē, baro un paaugstina ādas elastību. Tālo austrumu citronzāļu ekstrakts – ir efektīvs tonizējošs līdzeklis, tas aktīvi veicina apmaiņas procesu stimulēšanu, nodrošina ādas aizsardzību no ārējās vides iedarbības. Sibīrijas ciedru eļļa satur E un P vitamīnus, kas veicina ādas mīkstināšanu, mitrināšanu un stiprināšanu, regulē ādas šūnu apmaiņas procesus. Lina sēkliņu eļļai – piemīt pretiekaisuma un antiseptiskas īpašības, sastāvā esošs F vitamīns dziedina ādas iekaisumus. Pundurbērzu pumpuru ekstrakts – mitrina ādu, veicina reģenerāciju, tonizē, nomierina un atjauno ādu, atjauno dabīgo ādas krāsu un elastību, padarot to maigāku un mīkstāku. Lāceņu ekstrakts satur C vitamīnu, polipiesātinātas taukskābes, Omega-3 un Omega-6 antioksidantus; atjauno ādu, un aizsargā to no arējās iedarbības. Brūkleņu ekstrakts – stimulē apmaiņas procesus ādas šūnās, paaugstina tonusu un elastību, kā arī tam piemīt dziedinošas un pretiekaisuma īpašības. Sahalīnas aveņu sēkliņu eļļai – piemīt pretiekaisuma un baktericīda iedarbības.Lietošana:
1. Samitrināt sponžu (sponžsiepakojumā);
2. Iemērkt sponžu ziepēs; 
3. Sadalīt ziepes uz sejas, viegli masējot seju ar sponžu, izvairīties no nokļūšanas acīs, ja nokļūst – kārtīgi nomazgāt ar ūdeni;
4. Nomazgājiet ar sponžu ziepes no sejas;
5. Uzklāt sausai sejai Jūsu bāzes mitrinošo līdzekli (krēms/serums);
6. Izmazgāt un nožāvēt sponžu. Rekomendē lietot ne vairāk kā divas reizes nedēļā.

Es parasti mazliet samitrinu pirkstus,masku uzklāju ar pirkstiem un iemasēju sejas ādā,noņemšanai izmantoju švammīti,kas nāca līdzi. prieks par to,ka šī švammīte ir patīkama materiāla,stingra un kvalitatīva.

Mans viedoklis :

Šo produktu izmantoju 2-3x nedēļā kā sejas masku, āda nejūtas ne sausināta,ne nepatīkami savilkta. Tā paliek matēta un man ir sajūta,ka mitrinošais krems pēc šīs maskas lietošanas uzsūcas labāk.
Iepakojumā ir 120g,taču vienai lietošanas reizei vajag pavisam nedaudz.Maskai ir arī minimāli abrazīvs efekts,kas dod papildus plusiņu.Mana āda jūtas attīrīta un vakarā pēc saspringtas dienas,šis ir tieši laikā.
Šo masku varu ieteikt gan vīriešiem,gan sievietēm,jo kopš tā parādījās manā vannas istabā,to lieto arī vīriešu kārtas pārstāvis un cik es iztaujāju-arī viņam patika! Ja šāda maska būtu pieejama ar mitrinošo efektu,es iepirktu krājumus visai dzīvei! :)


Plašāka informācija : http://siberika.lv/
Cena : ar atlaidi 8,50 eiro, bez atlaides 11,50 eiro.
Mans vērtējums : 10/10

1 komentārs

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.