10.22.2014

Mazu uzmanībiņu lūdzu!!!

Kā jau paredzēju par tām kļūmēm... manas neizpratnes un dažādu citu apstākļu dēļ sanāk čum un mudž ar rozīnēm! Pagaidām bloga dizains ir mainījies,kā arī nosaukums - Lavender-sparks,taču šo blogu varēs atrast pēc vecās mājas lapas- www.gguiltypleasures.blogspot.com
Piesekot Lavender-sparks kā jaunam (vai atsevišķam blogam,es īsti vēl nezinu ko es 2 naktī sastrādāju) var caur manu bloglovin profilu - http://www.bloglovin.com/patiiya un tur pie sadaļas "blogs "nospiežam uz Lavender-sparks un follow podziņu! Kādu laiku atvērti būs abi nosaukumi,taču plānoju pārcelties uz tikai Lavender-sparks lietojumu,tāpēc,ja vēlies turpināt piedalīties,seko tam!

Rakstiem itkā vajadzētu parādīties vienā no vietnēm,taču pagaidām,pirms neesmu līdz galam atrisinājusi visu-paliks vecā adrese! No novembra mēneša beigām vai agrā decembra sākumā viss kļūs daudz,daudz vienkāršāk,es apsolu!

Paldies par sapratni! ;)

4 komentāri

 1. Apsveicu ar izmaiņām un šādu lēmumu :) Lai ir spēks un veiksme visu novest līdz galam tieši tā, kā iecerēts. :)
  Hm, man jau liekas, ka blogi, tāpat kā Rīga, nekad nebūs līdz galam pabeigti :)
  Es arī šad tad kaut ko mazu pamainu blogā, bet tagad gribas pārslēgties uz kādu ne tik vasarīgu dizainu, tik jāizdomā kā tieši to īstenot... :) Aizpļāpājos atkal.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Es esmu ar visām četrām PAR pārmaiņām gan ikdienā,gan ne tik ikdienišķās lietās. Tā nu gan ir,vienmēr gribēsies kaut ko pamainīt,palabot-man vēl daudz priekšā ko labot un kārtot,lai viss aizietu līdz galam,bet tas ar laiku un pieredzi.

   Es cenšos atrast kaut ko universālu,kas atsvaidzina gan vasarā,gan piedod noskaņu rudenī,bet nekas tāds laikam nav izdomāts... :(

   Dzēst
 2. Pilnīgi piekrītu Scentivory par to, ka blogi nekad nebūs pabeigti, es savu ik pa laikam arī mainu.
  Bet dizains man ļoti patīk! Apsveicu!

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.