11.05.2014

TIGI afterparty pārskats

Pirms pastāstīšu par vienu no saviem favorītiem,vēlos Jūs mazliet iepazīstināt ar TIGI.


TIGI ir kompānijas TONI&GUY zīmols, kas ir viens no pasaules līderiem profesionālā matu kopšanā un veidošanā. TIGI zīmols ir izstrādāts 1986.gadā, lai radītu gan klasiskās, gan visneiedomājamākās frizūras, ar sarežģītu struktūru, neticamu apjomu un krāsu.
TiGi, ko radīja leģendārie brāļi Mascolo, pirmo reizi profesionālajā tirgū parādījās kā kompānijas Toni&Guy zīmols. Zem šī zīmola kompānijas stilisti izstrādāja revolucionārus stailinga produktus frizieriem. Laika gaitā zīmols kļuva patstāvīgs un sāka attīstīties neatkarīgi no Toni&Guy komandas. TiGi produkcija ne tikai pavēra jaunas iespējas matu veidošanas jomā,  tā veicināja inovatīvās pieejas tēla veidošanai attīstību, kas arī kļuva par pamatu mūsu zīmola virzīšanā. Bez šaubām, svarīga loma bija arī produkcijas augstai kvalitātei.

Viņu sortimentā atrodami daudz un dažādi produkti,kas paredzēti gan matu mazgāšanai,barošanai,veidošanai,aizsardzībai utml. Šiem produktiem piemīt īpaša smarža-konfektēm līdzīga,taču tādām,kuras izmantotu kādā patīkamā salonā.Nedrīkst aizmirst par iepakojumu-spilgts,krāsains un uzmanību piesaistošs (+kurš gan negribētu ko tādu savā vannas istabā? :) )


Līdz šim esmu mēģinājusi Urban antidotes šampūnu,sauso šampūnu,leave-in kondicionieri,matu laku un paraudziņus pret karstuma aizsadzības līdzeklim.

Sortiments ir milzīgs,katrs var savai gaumei atrast ko piemērotu,tāpēc arī man ir izveidojies savs wishlist,kas vēl jāizbauda!

Produkti ir plaši izmantoti salonos,bet tie noteikti nepieder pie EKO tipa produktiem,kuri būtu gatavoti no dabīgām izejvielām,nesaturētu parabēnus un citus mošķus,bet atklāti sakot,tas mani pagaidām nebaida.


Pēc tik garām iepazīšanās runām-


Bed Head TIGI Afterparty- matu stilizēšanai paredzēts krēms,noņem statisko elektrību un atšķetina matus padarot tos viegli ķemmējamus un maigus.Pēc produkta lietošanas matiem ir zīdains,spīdīgs un veselīgs izskats.
Šo produktu iegādājos,jo līdz ar rudens iestāšanos,mani mati kļūst spuraini un nepaklausīgi.
Klāju mitros matos pēc to mazgāšanas,vairāk koncentrējot to uz matu galiem un vidusdaļu. Ieklājot to saknēs pārlieku daudz var iegūt taukainu matu izskatu,kas noteikti nav mans mērķis.

Produktam ir salda,patīkama smarža,kas manos matos paliek vēl ilgu laiku,tie ir jūtami mīkstāki un neelektrizējas. Pašam produktam klāt ir tāds kā spīgulis,kas saulītē matiem liek veselīgi mirdzēt.

Iegādāties to var :

-Baltic Beauty 2014 izstādē
-www.salonshop.lv
-Stockmann trako dienu laikā
-www.topbeauty.lv
-www.serenity.lv

Urban antidotes šampūnus un kondicionierus var atrast arī Prisma un ja nemaldos,tad nu jau arī Rimi lielveikalos.

Informācijas avots : http://www.pastelle.lv/lv
bildes avots produktiem ar logo  -google.lv

Mans vērtējums 10/10
Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.