11.03.2014

Baltic Beauty 2014

Ikgadējs pasākums,kuru apmeklē daudz jo daudz sieviešu!
Visas trīs dienas pasākumā strādāju un pēc darba centos mierīgi izstaigāt visas zāles-pirmo un otro zāli sanāca apskatīt tīri labi,taču uz trešo pat negāju cilvēku drūzmas dēļ.

 

Pavērojot cilvēkus no malas visu šo trīs dienu laikā-trakums.Līdzīgi kā Stockmann trakās dienas,visi skrien,ķer,grābj un viss notiek milzīgā steigā.Viena no lietām,kas šogan mani neapmierināja bija divas galējības-gēla nagu lakas un frizieru lietas.Dekoratīvā kosmētika bija tikai pāris stendos un tur arī nekas īsti labs nebija + cenas bija minimāli samazinātas.

Runājot par nagu lakām-ļoti meklēju kādus jaunus,foršus toņus,bet visi kas man patika bija gelish.Man kā parastajam mirstīgajam jau sāka rasties domas par lampas iegādi un jāsāk tas viss darīt mājas apstākļos,vai vismaz jānopērk gelish nagu laka un jāiet pie meistares,lai tik liek virsū :)

Frizieru lietas-es neteiktu,ka cenas nebija mazas un tur nekā nebija.Pamanīju daudz labus produktus,jaunus zīmolus,kurus nebiju manījusi,iemīļotām lietām bija superzemas cenas un prieks par tik lielu izaugsmi matu kopšanas produktu ziņā!

Visā visumā šo izstādi vērtēju kā apmierinošu,jo es atradu to,ko meklēju,cenas manis meklētajām lietām bija labas un cilvēku drūzma mani netraucēja,kā arī iepazinos ar jauniem produktiem!Protams,šo izstādi nevar salīdzināt ar to,kādas tās mēdza būt agrāk,kvalitāte ļoti kritusi uz leju un turpina to darīt,diemžēl :(


Mani pirkumi :


1000ml Nagu lakas noņēmējs bez acetona-cena bija 4 eiro.Padomāju,ka manās mājās nagus lako bieži,acetons iziet ātri un šis būtu labs variants.Man bija taisnība-nagu laku noņem ļoti labi,iepakojums ir neparocīgs,jā,bet tas mani netraucē to pārliet mazākā pudelītē :))
Macadamia 500 ml matu maska-cena bija absolūti smieklīga-22 eiro. Feelunique un citos interneta veikalos šī iepakojuma cena ir aptuveni 46 eiro. Šī maska ir viens no maniem favorītiem,tāpēc to pirku ne mirkli nedomājot.
Rocs zobu pasta-nebiju mēģinājusi un mājās esošā gāja uz beigām.Šorīt mēģināju un man patika.
Nagu vīlīte-laba un lēta,tieši tas,kas man bija vajadzīgs.
Bell nagu lakas-iepakojumā izskatījās super,taču ļoti šķidra konsistence un tonis zilajai nav tāds,kādu meklēju.
Solārija krems-uz solāriju eju reti,taču parasti katrā izstādē iegādājos,lai stāv lietošanai. Neesmu nekāds solāriju mīlošais zaķēns,taču šad tad aiziet patīk.Un patīkama lieta šogad bija paraudziņi,te nu gan es biju pārsteigta par dāsnumu un atsaucību.
Es negribu nopirkt milzīgu iepakojumu ar kādu produktu un saprast,ka man tas neder,tāpēc paraudziņi ir viena no manām mīļākajām lietām,tāpēc malači tie,kuri vēlējās informēt cilvēkus par saviem produktiem un viņiem galvenais bija,lai pircējs izmēģina un atgriežas,nevis tie,kuriem galvenais mērķis bija iesmērēt sejas kremu pa 50€ cilvēkam,tikai lai izpārdotu savu stendu izstādes laikā!
Izmēģinot paraudziņus var atrast labus produktus,kurus var teju vai iepirkt kaudzēm. Parasti paraudziņš pietiek 2 lietošanas reizēm,tāpēc,ja ar pirmo Tev nesanāk,padalies ar kādu,jo varbūt viņam šis produkts kļūs par favorītu!

6 komentāri

 1. Piekrītu tev, nebija tur daudz dekoratīvas kosmētikas! Viss standarta - MUFE, Inglot, Makeup Atelier.. Pie kam cenas bija ne visai. Labi tev pirkumi!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Cik nu paskatījos uz tiem stendiem-nekas sirsniņu neiesildīja,tāpēc arī atnācu mājas bez kosmētikas. :(

   Dzēst
 2. Vau, paraudziņu gan daudz!! ;) Man ļoti patīk Lovea produkti, domāju arī Tev tie iepatiksies ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Izmēģināju dušas želeju un pagaidam ir uz 100%,skatīsimies kas bus ar pārejām lietām :)

   Dzēst
 3. Ohooo. Macadamias maskai gan laba cena! Man arī tā ļooooti patīk, bet šobrīd ir beogusies un tā cena attur. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es viņu izmantoju kā ekstra spa lietu saviem matiem,jo esmu atradusi arī citas labas maskas,bet nu ar šo sacensties ir grūti! :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.