11.26.2014

Bourjois Healthy Mix serum gel foundation atsauksme

Sveiciens šajā ,nu jau ziemīgajā, dienā! Ārā aukstums stindzina degungalu,tāpēc es,silti ieritinājusies dīvānā, vēlos pastāstīt par kādu superīgu produktu no Bourjois!

Bourjois produkti kā tādi,mani nekad nav pievīluši-esmu mēģinājusi gan tonālos kremus, gan skropstu tušas, gan nagu lakas, gan konsīleri-viss ir atstājis labu iespaidu!

Šoreiz vēlos pastāstīt par slaveno Bourjois Healthy mix serum gel foundation. (nosaukums gan sastāv no pārlieku daudz vārdiem :))

 Iegādājos Stockmann trakajās dienās un esmu pamanījusi,ka no visiem tonālajiem kremiem,šis ir tas,pēc kura es sniedzos visbiežāk!
Izvēlējos Vanilla 52 toni,jo tas vislabāk atbilda manam ādas tonim rudens/ziemas mēnešos.Smarža ir ļoti patīkama-saldi augļi,nekas pārāk salkans.
Cik noprotu,šis variants no klasiskās Healthy mix versijas atšķiras ar vieglāku tekstūru un sastāvā ir daudz vairāk augļu,kuri rūpēsies par ādu.

Iepakojums ir ērts un sanitārs, jo tonālā krēma daudzumu var kontrolēt ar dozatora palīdzību.
Tonālajam kremam ir gēla tekstūra,tāpēc to ir viegli iztušēt,tas klājas vienmērīgā kārtā,taču,ja ir vēlme, to var klāt vairākās kārtās.
Ļoti labi izlīdzina sejas ādas toni,padara ādu svaigāku un ne tik pelēcīgu (kas ir mana problēma pamostoties no rītiem,es izskatos samocīta un tāda "meh" :D. Nekāds Holivudas mirdzums :( )


 Tonālais krems ir ar mazliet matētu finišu, uz manas niķīgās ādas tas noturas aptuveni 4 h,bet sievietēm,kurām nav taukaina/kombinēta sejas āda,noturība varētu būt līdz 6h.


Man ļoti patīk,ka šo tonālo kremu nevar pamanīt tad,kad tas ir uzklāts. Sejas āda izskatās mirdzoša un veselīga,pienākot tuvāk,nevar redzēt šī tonālā krema kārtiņu uz sejas!
Vienīgais mīnusiņš,bet varbūt tas ir dēl manas sejas ādas tipa,tas mēdz smērēties un palikt uz drēbēm.Patiesībā vieglāk,kā man gribētos,taču viss pārējais ir super!


Šis tonālais krems nu ir aizstājis manu Bourjois 123 kremu un tiek izmantots teju vai katru dienu!
Iegādāties var veikalos Drogas ;
un citos interneta plašumos!

Vērtējums : 9/10
Cena :  aptuveni  15 eiro

Vai esat mēģinājušas Bourjois Healthy mix gel serumu? Kas ir Jūsu mīļākais Bourjois produkts?

8 komentāri

 1. Mans pats pats mīļākais tonālais pasaulē bija Bourjois Flower Perfection, kuru, protams, vairs neražo. Izmēģināju arī 123 perfect, kas nav slikts, bet toņu gamma priekš manis par dzeltenīgu. Šo arī esmu provējusi, bija feins, bet man vajag lielāku sedzamību :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. 123 man patīk sedzamība,nav nekas traks,tāpēc ikdienai der lieliski,ja vajadzīga lielāka sedzamība - viņu arī var likt vairākas kārtās un nebūs kūkas efekts.
   Varbūt ir kas līdzīgs flower perfection? Bieži vien ir tā,ka mazliet uzlabo formulu un nomaina iepakojumu,tāpēc viņš var but paslēpies zem kāda cita vārda! :)

   Dzēst
 2. No Tava raksta saprotu,ka finišs tomēr būs matēts? Man arī ir diezgan ''blah'' āda un izskatās nogurusi. Žēl,ka Bourjois Healthy Mix serums nedod 'illuminating' efektu. Vai nezini, kā ir ar Healthy Mix tonālo (klasisko) versiju?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viņš nav līdz galam matēts,bet nav arī ar spīdīgo efektu.Man ir taukaina sejas āda,bet uz tās viņš izskatās vairāk matēts.
   Ja vēlies vairāk izgaismojošu efektu,iesaku pamēģināt Bourjois Happy light foundation :)
   Klasisko versiju esmu mēģinājusi,bet tas bija labu laiciņu atpakaļ un manas izjūtas ir aizmirstas! :(

   Dzēst
 3. šo noteikti iegādāšos, kad mans krājums būs nedaudz mazāks :) Sen jau uz viņu skatos:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man šo ieteica draudzene,iegādājos un visi pārējie tonālie kremi ir atlikti maliņā! :)

   Dzēst
 4. oo, nemaz nezināju, ka tāds ir! Paldies, painteresēšos :)

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.