11.30.2014

TAG: Kas ir manā ikdienas somā 2014

Man kā ziņkārīgai būtnei vienmēr ir paticis ielūkoties citu cilvēku ikdienas dzīvē. Šobrīd tas vispār ir ļoti populāri,pateicoties instagram un citām aplikācijām, kur mēs brīvi varam dalīties ar visu,kas ienāk prātā! Youtube var atrast simtiem video par to,kas atrodas sieviešu rokassomiņās,atzīšu,ka šādi video man patīk,jo nereti vien sievietes rokassoma tiek uzskatīta par milzu noliktavu,kura var atrast visu dzīvei nepieciešamo-gan lūpu spīdumu,plāksteri,kādu lieku pannu pankūku cepšanai, saliekamo rokas zāģīti gadījumā,ja aptrūkstas malka un mini piepūšamo telti pārgājieniem! :)

Atzīšu arī to, ka mana rokassoma bieži vien izskatās pēc pārnēsājamas miskastes,jo tajā ieviešas nekārtība-čeki,papīrīši,maisiņi,tādi un šādi sīkumi,kā rezultātā atrast mājas atslēgas ir visai grūts uzdevums!

Šodien iesaistīšos slavenajā "Kas ir manā somā" tag juceklī un padalīšos ar savu mini noliktavu! :)

 Manā ikdienā piedalās pavisam vienkārša,melna soma,kas nav ne pārlieku maza,ne liela;

Skats iekšienē :
Izkrāmējot visu ārā :

Pārvietojoties ar sabiedrisko transportu un dzīvojot sstrēgumos,man vienmēr atrodas laiciņš kādai lasāmvielai,tāpēc manā somā vienmēr mētāsies kāds žurnāls,vai plāna grāmata,kas nesver 3kg :)
-plānotājs,bez kura nu gan es nekādīgi nevaru;
-blociņš,kurš ir pamatīgi nošmulējies,taču man vienmēr patīk,ja kādu ideju vai svarīgu informāciju ir kur pierakstīt';
-pāris rakstāmlietas;

-Ūdens pudele un kāds našķis ir otra svarīgākā lieta,kas būs atrodama manā somā. Dažreiz ūdeni var aizstāt kāda sula vai atspirdzinošais ūdens.
-Šoreiz mini musli iepakojums,jogurts,zaļā tēja un mandarīni;
 Parasti tur atrodas arī telefons,taču tas bija devies lādēties;
-naudas maks, cimdiņi touch screen telefona lietotājiem,
-telefona lādētājs
-kosmētikas maciņš,pārnēsājamā baterija, Lovea šī sviests, atslēgas, maza kastīte,kurā atrodas ibumetīns un citi medicīniskie līdzekļi,salvetītes un spogulis;
 Manā kosmētikas makā atrodas :
-kontaktlēcu komplekts,acu pilieni,uzacu zīmulis, lūpu krāsa un lūpu spīdums,nivea balzāms,matu gumijas un sprādzītes, mazs smaržu paraudziņš, blistex lūpu balzāma paraugs,konsīleris un bath and body works roku dezinfikācijas līdzeklis.


Kaut kur parasti atrodas arī roku krems un ķemme,taču šoreiz tie palika aiz kadra!


Kas interesants atrodas Tavā somā?
 
Kā Tu kavē laiku sastrēguma stundās?

6 komentāri

 1. Wow, super.. dikti interesanti, es ar parasti lietoju tos pašus acu pilienus jo arī es esmu kontaklēcu nēsātāja :) ūdeni somā neturu, kopš mans telefons ( un visa pārējā mantība) izpeldējas 0,7 l ūdens peldē :D Šodien vajadzēja nofotografēt savu somas saturu- es pat daudzījos pie logiem, lai kāds mani mājās ielaiž- nezināju kurā galā sākt meklēt mājas atslēgas :D Tā kā sastrēgumos sēžu savā auto ( lielākoties) gadās kad nesmādēju arī autobusu, jo tad tiešām vismaz pus h varu palasīt kaut ko vai padarīt sev interesantākas lietas par stūrēšanu. Bet vispār parasti bakstu telefonu vai skaļi dziedu ( galīgi šķībi) līdzi dziesmām :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ne visiem ir dabas dots talants dziedāt,vai ne tā? Es arī dziedu šķībi un greizi,bet galvenais,ka no sirds!
   Arī man ir izlījis ūdens somā,taču es esmu liels šķidruma patērētājs,tāpēc nevaru bez.

   Dzēst
 2. Sastrēgumos nestāvu gandrīz vai :) Mana somas tagad ir daudz pildspalvas, ja eju uz mācībām - blociņš un ūdens, bet tā - caurlaide darbam, lūpu balzami, lūpu krāsa, roku krēms, maks, vienmēr mētājas kaut kādi čeki, zāles, ķemme, iPod, mobilais, lādētājs... musorņiks, nevis soma :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man dažreiz ir grūti,ja sakārtoju,tad neko nevaru vairs atrast :(

   Dzēst
 3. Lai arī liekas, ka somā līdzi neko nenēsāju, tā vienmēr ir smaga (pati pārliecinājies turot to rokās :D). Parasti tas ir mans piecgades plānotājs, ko staipu visur līdzi, Tangle Teezer, telefons, austiņas, universitātes milzu klade, vairākas pildspalvas, ūdens, zibatmiņa un vēl daudz kas cits. :) Skatos, ka Tev soma dikti ietilpīga, ja reiz tik daudz var ko paņemt līdzi :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā,tavējo par vieglu nenosauksim (bet šeit laikam to milzīgo grāmatu varam vainot)
   Man vienmēr niķis bijis katrai lietai savu kladi,ciest nevaru vienu uz visiem vai sadalītās

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.