11.29.2014

The Body Shop blogeru brokastis

Sveiciens novembra nogalē!

Kaut arī apkārt viss ir pelēks un drūms,es esmu sajutusi savu Ziemassvētku noskaņu!
Pagājušajā trešdienā,man kopā ar citām blogerēm bija jauka iespēja pamielot gan vēderu,gan acis un snīpi The Body Shop veikalā.
TBS veikals man asociējas ar smaržīgajiem ķermeņa sviesta bunduļiem un jasmīna smaržām,kuras reiz bija manai labākajai draudzenei. Laiku pa laikam iegriežos tur pēc kaut kā,ar ko sevi palutināt.

Pats veikals deva siltu noskaņojumu,kā rezultātā uz brīdi tika aizmirsts par stindzinošo vēsumu tur ārā,aiz šī veikala durvīm :)
Tuvojoties vieniem no gada skaistākajiem svētkiem,arī šogad TBS čaklie darba rūķi ir parūpējušies par dāvanām gan tev,gan taviem mīļajiem.
Ziemassvētku kolekcija sastāv no trīs produktu līnijām :
 "Vaniļas brulē"-salds,elegants un sievišķīgs aromāts,kas ir tik pat maigs,kā pats deserts. Šis arī bija viens no maniem miļākajiem aromātiem,jo tas nav pārlieku salds. "Cukurotais ābols"-kas ir teju vai visu lielākais favorīts šogad,tam piemīt salda,svaiga ābolu un karameles smarža,īsts kārums!
Pēdējā līnija ir šo svētku karaliene- "Dzērvenes pūdercukurā",kura pie mums atgriežas jau 10. gadu!Katra līnija piedāvā visdažādākos produktus-gan ķermeņa sviestus,dušas želejas,vannas marmelādes,ziepītes utml., tos var iegādāties gan atsevišķi,gan jau izveidotos komplektos.
Varējām uztaisīt elektronisko vēstuli Ziemassvētku vecītim ar to,ko mēs vēlamies svētkos :)
Šogad TBS ir parūpējies par vēl kādu lielisku darbiņu- tie ir izveidojuši trīs grāmatas,katra par kaut ko skaistu -mīlestību, prieku un mieru. Šīs grāmatas ir roku darbs un tās simbolizē izglītību.Izglītību tiem,kuriem tā nav ikdienišķa lieta. Iegādājoties šādu grāmatu,no tās cenas 5 eiro centi tiek ziedoti bērnu izglītības fondam,kas,kā izrādās,ir tieši tik daudz,cik ir nepieciešams,lai vienam bērnam sniegtu vienu mācību stundu.Manuprāt,šis ir ļoti cēls un skaists mērķis,kur TBS ir iesaistījies,jo tas patiešām ļauj bērniem kaut uz brīdi aizmirst par ikdienas grūtībām un apstākļiem,kādos tie ir spiesti dzīvot.Protams, TBS nav tikai smaržīgi ķermeņa sviesti un dušas želejas,tas piedāvā arī plašu dekoratīvās kosmētikas klāstu,nagu lakas un kosmētiskās otiņas.
Veikalā strādā zinošas dāmas,kuras pastāstīs par katru mazāko niansi,tāpēc ja rodas jebkāds jautājums-dodamies pie viņām!
TBS čaklie rūķi bija sarūpējuši kārtīgu brokastu galdu,sākot ar atspirdzinošu ābolu dzērienu,ceptiem mafiniem un brulē desertiem šokolādē,patīkami bija tas,ka arī gardumi bija piemeklēti svētku kolekcijām :)
Kā pēdējais rūķu darbs bija dāvanu sagatavošana,kur nu visi bija bezgala priecīgi! 
Dāvanā ieguvu dzērvenes pūdercukurā roku kremu un ziepītes,dažādus paraudziņus,kā arī manas sen kārotās Drops of youth!


Produktus apskatīt var The Body Shop mājas lapā
Liels paldies TBS komandai par patīkamo trešdienas rītu!

*daļa bildes ir TBS publicitātes foto


2 komentāri

 1. Ar izcili nopietnu seju bildēs redzu arī sevi, bija forši ar Tevi beidzot parunāties :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir brīzī,kad jābūt nopietnam! :)
   Man arī bija prieks ar Tevi beidzot iepazīties!

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.