11.30.2014

Urban Antidotes šampūns : atsauksme

Sveiciens decembra pirmajā nedēļā!

   Ceru,ka aukstums nav Jūs samocījis!
Šodien pastāstīšu par,manā skatījumā, vasarīgu produktu no Tigi. Urban antidotes šampūni un kondicionieri ir vesela produktu līnija,kas paredzēta cīņai ar sausiem,bojātiem matiem.
Urban antidotes iedalās trīs kategorijās :

1.līmenis Urban antidotes re-energize šampūns un kondicionieris,kas ir stimulējošs produkts normāliem matiem. Paredzēts ikdienas lietošanai.
2.līmenis Urban antidotes recovery šampūns un kondicionieris ir piemērots bojātiem matiem,kuriem nepieciešama mitrināšana, Maigi attīra un mitrina sausus matus,kā arī pasargā matu krāsu no izbalēšanas.
3.līmenis Urban antidotes ressurection šampūns un kondicionieris,kurš arī paredzēts sausiem un bojātiem matiem,taču tas būs visspēcīgākais no visiem trīs līmeņiem. Tas dod intensīvu mitrināšanu,pasargā matu krāsu no izbalēšanas, novērš matu galu šķelšanos.

Veikalā ilgi pētiju 2. un 3. līmeni,līdz beidzot izlēmu par labu 2.līmenim.

Šampūnam piemīt patīkama,salda,mazliet citrusīga smarža,kas matos uzkavējās pēc mazgāšanas, tas viegli puto,matus padara tīrus no visiem iepriekš lietotajiem līdzekļiem. Krāsas aizsardzības ziņā-izmantojot šo šampūnu ievēroju, ka sarkanais tonis izmazgājas laukā daudz mazāk,kā izmantojot citus šampūnus,tāpēc varu teikt,ka uz maniem matiem tas strādāja labi.

Urban antidotes 2. līmeņa pudelīte mums saka tā - You've dyed, you've fried, so take your dull hair to the bright side!

Tagad esmu šī šampūna beigu galā un ir pienācis ierastais jautājums- Vai es to iegādātos atkārtoti?
Atbilde šoreiz ir jā,jo tas,kopā ar macadamia un siberica matu maskām, padarīja ļoti mīkstus,mitrinātus un noteikti novērsa rudens sausumu.

Starpcitu, ja plānojat Ziemassvētku dāvanas laicīgi,iesaku uzmest aci salon24 mājas lapai, kur Tigi Bed Head un citiem produktiem ir foršas atlaides. Pieejami arī dažādi dāvanu komplekti.
Mammai esmu noskatījusi Blonde therapy komplektu :)

Vērtējums 9/10
Cena : atkarīgs no veikala un piedāvājuma, bet vidēji pats šampūns ir 10 eiro
Iegādāties var : Prisma, Rimi lielveikalos, t/c Spice atrodas Tigi produktu stends, salon 24 mājas lapā,
Douglas veikalos utml.

Kāda ir Jūsu pieredze ar Tigi produktiem? Kāds ir Jūsu matu kopšanas favorīts?Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.