12.18.2014

Lush "The Experiment"

Ja šodien mani pamodināja lmt īsziņa par to,ka nu tik internets būs bezmaksas neierobežotā daudzumā (taču par to kā parasti būs jāmaksā),tad Lush kompānija ir sagatavojusi bezmaksas priekus acīm un ausīm, nākot klajā ar īsfilmu "The Experiment".
Tā ir savdabīga un patīkama pieredze,jo šajā filmā ir redzams tikai tas,kā kosmētika tiek izmantota kā māksla. Video parādītas dažādas krāsu un struktūru eksplozījas,kas atspoguļo Lush radošo procesu katra produkta izveidē,neviens no tiem netiek pārbaudīts uz dzīvniekiem. Noskaņu dažādajām vannas bumbu eksplozijām,šķidrumu formas maiņām,produktu sastāvdaļu un savienojumu virpuļiem,spilgto krāsu uzmirgojumiem ( bez PET) piešķir īpaši komponēta orķestra paritūra "Wings At Thei Feet"

Iesaku šo  (The Experiment) īsfilmu noskatīties,jo ir interesanti pavērot produktu darbību zem ūdens un to,kas īsti tajos slēpjas!Kas ir Jūsu mīļākais Lush produkts?
Patrīcija

2 komentāri

  1. Ļoti skaists video, paldies, ka padalījies! :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Man vienmēr ir paticis skatīties uz vannas bumbām un to,kas ar tām notiek ūdenī. Tagad ir vēl padziļinātāks ieskats tajā,kas ir tiešām interesanti :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.