12.30.2014

Nanshy flat angled brush : atsauksme

   Ja agrāk pilnīgi mierīgi varēja iztikatar mini aplikātoriem kas nāca līdzi acu ēnu kastītē,tad tagad,katra sevi cienoša kosmētikas mīlētāja,vēlēsies otiņas. Piedāvājums ir milzīgs,sākot ar ļoti lētām,vidējām,ļoti dārgām otiņām,kā arī attiecīgi-šausmas,ir labi un super kvalitāte,bet kā lai izvēlas īstās?

-Līdz šim esmu lietojusi gan otiņas no ebay plašumiem,gan elf otiņas, gan real techniques otiņas,taču ar to mana testēšana neapstājas-šoreiz vēlos pievērst jūsu uzmanību Nanshy otiņām!

""Nanshy piedāvā augstas kvalitātes otas par zemāku cenu nekā citiem ražotājiem.Tās ir PETA sertificēta kompānija,kas nozīmē,ka otiņu izgatavošanai nav nepieciešami dzīvnieku izcelsmes materiāli,kā arī tās ir piemērotas vegāniem.
Otiņas tiek izgatavotas no īpaši mīksta un kvalitatīva antibakteriāla materiāla Taklona, kas ir piemērots gan pūderveida, gan krēmveida produktu uzklāšanai. Tās ir viegli kopjamas un pēc mazgāšanas ātri žūst.
Taklons neļauj uzņemt pārāk daudz produkta,līdz ar to samazinās produktu patēriņa daudzums.
Otiņu kāts ir veidots no koka, dizains tiek radīts Lielbritānijā, kā arī tās tiek komplektētas ar rokām un rūpīgi testētas!"Par Nanshy otiņām biju šur tur dzirdējusi,taču nekad nebiju paspējusi izmēģināt. Šobrīd tās ir pieejamas nyx veikalā Latvijā (milzīgs prieks,ka pie mums atceļo aizvien vairāk un vairāk foršu produktu), kā arī cenas nav astronimiskas!

Flat Angled Brush :


Šī otiņa ir paredzēta krēmveida produktu uzklāšanai,itīpaši grūti aizsniedzamās vietās,tās forma ļauj to izmantot gan vaigu kaulu akcentēšanai,gan sarkanumu apslēpšanai gar degunu;
Otiņa nav pārlieku liela,tāpēc ar to ir viegli strādāt,kā arī sariņi ir daudz un cieši kopā,tāpēc krēmveida produktu iztušēšana padodas viegli un ātri-ir vēlamais airbrush efekts.
Šo otiņu mēģināju gan tonālā krema uzklāšanai-patīk,ka ota neuzsūc lielāko daļu produkta,bet tas nonāk tur,kur tam jānonāk-uz sejas :)
Izmantojot šo otu kontūrēšanai, ņēmu talkā manu iemīļoto nyc sunny bronzeri,efekts labs,viegli un ātri iegūstama spēcīga kontūra,kas tajā pašā laikā izskatās dabiski.


Otiņai var rast daudz un dažādus pielietojumus,tāpēc arī šāda tipa otas ir manas mīļākās!
Noteikti gribēšu pamēgināt viņu "sponge" kā arī otiņas acīm!


Otiņu var iegādāties nyx veikalā, vai arī interneta veikalā,
Plašāka informācija par pašu kompāniju ir atrodama Nanshy mājas lapā

Vai esat mēģinājušas šīs otiņas? Kura ir Jūsu mīļākā?

*Liels paldies zīmola pārstāvjiem par sniegto iespēju izmēģināt šo otiņu,taču vēlos piebilst,ka tas nekādā veidā nav ietekmējis manu viedokli!

2 komentāri

  1. Es esmu stāvā sajūsmā par viņu flat kabuki tonālā krēma otu. Būs arī atsauksme- tiešām negaidīju tik labu kvalitāti un formu.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Es uz to arī metu acis,bet vispirms gribu otiņas acīm pamēģināt ! :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.