12.27.2014

Oriflame Pure skin shine control cream : atsauksme

Matējošo krēmu meklējumi ir sākušies.

Pasta kastītē kāds rūķis bija sagādājis Oriflame produktus,starp kuriem pamanīju šo un sapriecājos vēl vairāk. Kremam piemīt matējošs efekts,tas regulē sebuma izdalīšanos,kontrolē spīdumu un kairinājumu.


Vai tas ir tas ko es meklēju? -Jā!

Uzliekot kremu uz sejas un to iesmērējot ādā,tas nožūst ļoti ātri (pirmais +,jo man ir slinkums gaidīt minūtes 10,lai viss būtu sauss un gatavs dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai),smarža ir diezgan klasiska kremu smarža-
tāda tīra un svaiga,iepakojumā ir 50ml produkta.Uzklājot to vienkāršā,parastā dienā,kad īsti neko neplānoju darīt-dekoratīvās kosmētikas daudzums uz sejas ir minimāls un lielāko daļu es pavadu iekštelpās-sejas āda matēta,maiga un patīkama bija ļoti ilgi.

Izmēģinot šo pašu kremu zem tonālā krema un svētku grimma,apmeklējot balli,kur kārtīgi tika dejots un trakots,kosmētika nebija "notecējusi", drauga baltajam kreklam nebija manāmi nekādi pleķi :)),tāpēc varu teikt,ka viņš tīri labi notur kosmētiku uz vietas (te laikam uzslava matējošajam efektam).

Varu teikt,ka šis man patīk,noteikti lietošu un skatīšos,kas notiek ar manu sejas ādu ilgākā laika periodā.


Iegādāties var pie Oriflame pārstāvjiem;
plašāka informācija Oriflame mājas lapā
p.s šobrīd šim un šīs līnijas produktiem atlaides! :)


3 komentāri

 1. Man kādreiz patika šie matējošie krēmi, bet sapratu, ka mana seja vairāk sāka mani klausīt nevis lietojot matējošos krēmus, bet mitrinošos, jo tad tā tik traki netaukojās. Tā laikam bija mana lielākā mācība, ka jo vairāk to gribēs matēt jo vairāk tā niķosies pretī :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man sejai ļoti patīk matējošie,labāk kā mitrinošie, tāpēc laikam atkarīgs no katras sejas vēlmēm :)

   Dzēst
 2. Sgrāk ļoti patika šis krems, vai to vēl var pasūtīt Oriflame?

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.