1.13.2015

Jaunā gada apņēmieni

Jauns gads parasti nāk ar jaunajiem apņemšanās solījumiem. Es uzskatu,ka ir ļoti labi uzstādīt sev mērķus,taču nedrīkst padoties un ja reiz kaut kas solīts-jāiet līdz galam! ( lai nerodas mēneša skrējēji,2 nedēļu tievētāji un citi jaukumi) :)
Man ir arī savi personiskie uzstādījumi,lai padarītu šo gadu interesantāku un kā teikt,lai nav garlaicīgi,taču ir arī pāris lietas,kam vēlos pievērst lielāku uzmanību  arī skaistumkopšanas jomā! 

* pievērst lielāku uzmanību sejas ādas kopšanai, šeit gan jāsaka,ka tā vairāk ir kā cīņas uzsākšana pašai ar sevi. Manai ādai ir gājis visādi un beidzot es esmu nobriedusi kaujai,kas palīdzētu iegūt to kāroto,gludo un tīro sejas ādu :) ( šeit gan centīšos tajā visā dalīties ar jums,ja ir tāda interese);*matu kopšana arī ir lauciņš,kurā gribu iesoļot ar abām kājām,nevis spurināties uz vienas. Pagaidām ir liela love/hate fāze ar matiem-gribu griezt nost un krāsot citā krāsā,tad atkal nekrāsot un audzēt tā,lai varu no 5.stāva bizi mest lejā,redzēsim pie kāda slēdziena es nonākšu;*sekošu Elīnas piemēram ar to pašmāju zieķu testēšanu-mums ir daudz lielisku produktu,kuri klusībā sēž un gaida;
*līdzīgi kā daudzām dāmām,plānoju maziem bērna solīšiem iesoļot selektīvajā pasaulē-cik nu mans budžets un veselais saprāts atļaus :) 

*iekšējā kosmētikas meitene jau labu laiku kliedz,ka beidzot jāiegādājas kārtīgs skapītis,kur visu sakārtot,mājiniekiem dažreiz sāk kaitināt lūpu krāsas starp zeķēm un zem gultas ( bet tā ir ja izkrīt no somas un aizripo :) );*nekādiem īpašajiem baniem gan nelievērsīšos,taču neaiziesim 30 skropstu tušu galējībās;

*runājot par produktiem- doma uzsākt 'project pan', jo daudz kas stāv un krāj putekļus;


Gribēju pateikt lielu paldies visām,kuras lasa un seko maniem rakstiem,izsaka viedokli un iesaistās, man prieks,ka arī pie mums izveidojas blogeru pasaule :) ir patīkami redzēt jaunus blogus,tāpēc,ja arī Tevi jau sen dīda doma un vēlme iesaistīties-izveido savu blogu un nāc bariņā! :)

p.s - bildes tika ņemtas no interneta plašumiem/the pictures were taken from different web pages and i do not own them/

Kādas ir jūsu apņemšanās? Vai ir kādi īpaši raksti,produkti,kurus vēlētos šeit manīt? :)

4 komentāri

 1. Tāpat kā daudzas šogad gribu vairāk pievērsties tieši sejas kopšanai. Galu galā tā ir tikai viena un visi to redz ;) ā, un vēl gribas pašmāju produktus vairāk patestēt

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man pēc ilgām mocībām gribas salīgt mieru ar ādu :)
   Jā,es jau esmu noskatījusi un veicu izpēti pašmāju produktiem,kurus gribu pamēģināt!

   Dzēst
 2. Mana galvenā apņemšanās ir sākt dzīvot veselīgāk. Jau kādu labu laiku laika trūkuma dēļ nesanāk kārtīgi un sabalansēti paēst ( ir tik ļoti apnikuši arī visi neveselīgie fast foodi), kā arī nekad nesanāk īsti laiks, ko atvēlēt kādām fiziskām aktivitātēm ( ļoti gribētu atsākt iet uz jogu, kā arī atsākt skriet). Cerams, ka izdosies gan man, gan Tev piepildīt šī gada apņemšanās! :)

  www.callmemaddie.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Klasiskais 'es dzīvošu veselīgi un sportošu' ir arī manā lauciņā,bet ne svara nolūkos,īpaši neuztrauc peldkostīmu bums,taču es esmu nogurusi no nevienmērīgas,neveselīgas ikdienas,man organisms pilnīgi raud pēc pārmaiņām,tāpēc kad tad,ja ne tagad !

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.