1.02.2015

Maybelline jaunumi- Lash Sensational skropstu tuša: atsauksme

Parasti janvāra mēnesī notiek lielās izpārdošanas un jauno produktu eksplozijas,tāpēc Maybelline mūs pārsteidz ar ne tikai baby lips ienākšanu Latvijas veikalos,bet arī ar jaunu skropstu tušu.


" Lash Sensational tuša apjomīgām vēdekļa efektam. Sagatavojies atklāt skropstas,kādas tu nemaz nezināji,ka tev ir!
Birstīte sastāv no divu veidu sariņiem-iekšējie mikro aizsniedz un nokrāso vissmalkākās skropstiņas,ārējie sariņi padara skropstas biezākas un garākas. Izliektā birstītes forma pielāgojas acs formai un atliec skropstas no iekšējā līdz ārējam stūrītim.
Inovatīva,gandrīz bezsvara Lash Sensational tekstūra,kas satur vieglus vaskus,var veidot apjomu vairākās kārtās.Katra skropsta tiks nokrāsota nesaķepinot tās un neatstājot tušas kamoliņus."
Uuh,tik daudz teksta vienai skropstu tušai. 
Sākšu ar to,ka man vienmēr ir patikušas Maybelline resnules, ar manām skropstām tās strādā labi.
Birstīte atkal izskatās kā spīdzināšanas iekārta,bet laikam 21.gadsimts vairs nepiedāvās parastas birstītes :)

Kaut arī no sākuma izskatījās baisi,beigu beigās uzklāšana ir tīri viegla,apstiprinājās tā daļa par "atklāsiet skropstas,par kuru eksistenci nemaz nenojautāt". Man acīmredzot bija nokrāsojušās pāris mazās skropstas,kuras pamatīgi grauza acis uz savām 3-4 h noteikti.

Formula nav tekoša,ir tāds zelta vidusceļš-ne pa sausu,ne pa slapju.Skropstas atliec labi,tāpēc domāju,ka aī dāmām ar taisnām skropstām nevajadzētu būt problēmām.

Uzklāju no rīta (ap plkst 8:30) un ik pēc pāris stundām papētīju kā tad šī uzvedas. Nekas nebira,nesmērējās un netaisīja pandas acis. Vakarā,ap plkst. 23:00 tā izskatījās gluži tāpat,kā no rīta.
Bet tad sākās īstie piedzīvojumi...mēģināju vispirms to notīrīt ar ūdens palīdzību (vai vismaz padarīt maigāku)-nekādu panākumu. Talkā ņēmu Garnier micelāro ūdeni un labu brīdi turēju uz acīm,lai tuša pēc iespējas maigāk nonāktu no skropstām-ar mokām. Pie rokas nebija neviens divfāžu vai eļļains tīrāmais,tāpēc nemācēšu teikt kā ir ar tiem.


Secinājumi? -noturības ziņā šī ir baisāka par Rocket,tā man tagad liekas kā bērnu spēlīte :))
Skropstas pagarina un padara izteiksmīgākas. Ar šo var raudāt,iet pirtī un turēt galvu zem ūdens :) Ar vienu kārtu būs noturīgs ikdienai,ar vairākām-izturēs pat viskarstākos tusiņus līdz rīta gaismai!

Vērtējums : 8/10
Iegādāties to var Drogas veikalos!

Vai esat jau paspējušas izmēģināt šo skaistuli?

*paldies Maybelline rūķiem par dāvanām :)
2 komentāri

 1. Es toreiz brīnījos kā var būt problēmas ar Rocket noņemšanu, jo man nāca ideāli nost. Tā superīgi turējās un tāpat nāca nost. Brīnojos, ka pamēģināju šo tušu, jo noturība loti laba, bet noņemšana viegla. Nez, varbūt es esmu jau pārāk pieradusi pie tik noturīgām tušām :)

  AtbildētDzēst
 2. Wow! This mascara looks amazing! Gorgeous campaign too!
  ♥♥♥
  Jeanne
  http://www.fashionmusingsdiary.com

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.