1.31.2015

The Body Shop Smoky Poppy kolekcija

Vai Tava āda ir gatava Valentīndienai?
Ir laiks ļauties jaunai atkarībai no The Body Shop! Jaunā magoņu ķermeņa kopšanas sērija , kas sevi dēvē par visu laiku pavedinošāko TBS līniju pavisam drīz ieradīsies arī pie mums! Piesātināta ar magoņu ekstraktu,radīta baudas pilnai ādas mitrināšanai!
Aiz magoņu skaistajām un sārtajām lapām slēpjas tumša un pavedinoša pagātne-bīstama bauda,kas to reiz mēģinājis ,atpakaļ ceļu vairs neatradīs.


Šīs sērijas produkti sevī ietver īstus, ar rokām plūktus magoņu ziedus no Angāras apgabala Turcijā!

Pirmās ir smaržas, kuras noteikti pie sirds ies nobriedušākām dāmām,tām,kurām gribas ko nopietnu un noslēpumainu, smaržas ir noturīgas,no sākuma spēcīgas,bet vēlāk atstājot kā mazu dūmakainu aromātu.

Manam degunam mazliet par spēcīgu,bet esmu atradusi dāmu,kurai tās ļoti iet pie sirds.
Vannas bumbas ir kas jauns no TBS, ideja par 6 bumbu pusītēm ir super,jo tas ļauj iegūt vairākas relaksējošās vannas. Katrā pusītē ir īstas magoņu sēkliņas un bumbas aromāts piepildīs visu vannas istabu!
Trešais,mans mīļākais TBS produkts-ķermeņa sviests. Ierasti biezā,labi mitrinošā konsistence, aromāts uz ādas sasilst, no sākuma spēcīgs,bet pēc tam jūtama tā pēcgarša -mazliet rūgtena un piezemēta. 

Šī kolekcija ir jauns solis TBS,jo parasti ir zināmi svaigie,sulīgie augļu toņi,taču,manuprāt,šī kolekcija ir ļoti labi piemērota nobriedušākām dāmām,kurām netīk sulīgie un svaigie aromāti!

Kolekciju apčamdīt un pasmaržot veikalos varēs sākot ar 2.-3.februāri!


*paldies TBS pārstāvjiem par iespēju izmēģināt šos produktus!

4 komentāri

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.