2.20.2015

Dove Advanced Hair Series Pure Care Dry Oil sērija: atsauksme

Sveikas daiļās!

Gribās teikt,ka Dove trāpīja tieši mērķī ar jaunajām sērijām, tās pāršalca gan blogus,gan to lasītājus ar pozitīvām atsauksmēm. Kā jau ierasts,tā nebūtu es,ja nepievienotos sajūsmas vilcienam teju vai pati pēdējā :)


No visām trīs sērijām izvēlējos to,kura pildīta ar vērtīgām eļļām nespodru,sausu matu kopšanai. Eļļas man kļuvušas ļoti aktuālas,tāpēc šis noteikti bija tas,ko vēlējos izmēģināt :


Sērijā atrodams šampūns,kondicionieris un viegla eļļa ar Anatolijas granātābola sēkliņu eļļu (šī eļļa arī bija tas uz ko vairāk skatījos ), otra eļļa ir ar Āfrikas Makadēmijas eļļu (to vēl neesmu mēģinājusi,bet skatīsimies ko laiks rādīs)

-Pirmās uzslavas iet iepakojumam-gaumīgs,neuzbāzīgs,kā arī viegli dozēt produktu;
-Smarža ir otrais-ļoti patīkama,riekstaina smarža,kas nedaudz saglabājas matos pēc mazgāšanas,īsts kārums deguniem!

Pirms pāris dienām uznāca pavasara trakums un nošņikāju matus līdz pleciem (pagaidām love/hate attiecības ar šo lēmumu ;D) tāpēc varu teikt,ka šie produkti kļuva ļoti ekonomiski,šampūns puto labi,attīra tik,cik ikdienā nepieciešams (noteikti nav intensīva attīrīšana,pēc kuras liekas,ka no matiem izsūkts laukā viss iespējamais)

Lieta,kas mani pārsteidza bija kondicionieris,līdz šim matos vienmēr zieķēju matu masku,taču ar šo kondicionieri ir pietiekami-mati gludi,mīksti,viegli izķemmējami. Matu maska prasās 1x nedēļā,līdz šim bija 2x (matus vidēji cenšos mazgāt ik pa 3 dienām)

Šos abus noteikti iegādāšos atkārtoti,jo pagaidām tie vislabāk apmierinājuši manas šampūna un kondicioniera vēlmes.


Nezinu gan ar ko Anatolijas granātābols atšķiras no parastajiem,taču šī eļļa ir pildīta arī ar Omega-5,kas plaši pazīstama ar tās antioksidanta īpašībām. Pati eļļa ir ar netaukojošu formulu,kas uz mani izvērtās dažādi-kad bija gari mati,lietoju līdz 3 pilniem pumpīša spiedieniem,taču nogriežot matus,ar 2 man palika spīdīgi,smagnēji un taukaini mati. (atkal ekonomika,jo šķiet ka tagad šo pudelīti lietošu līdz mūža galam :) )

Arī eļļai piemīt patīkama smarža,mazliet atgādina salona apmeklējumu,pudelīte ir no stikla ar skaistu pumpīti,kas viegli ļauj kontrolēt to,cik daudz eļļas tiek izmantots.

Kopumā uzskatu,ka šī līnija ir ļoti izdevusies un tām dāmām,kurām šobrīd topā eļļu lietošana-iesaku izmēģināt.
Gribētu redzēt arī matu masku no šīs līnijas,tad mans prieks un laime būtu apmierināta!

Vērtējums:10/10
Iegādāties var gan Drogas veikalos,gan arī lielveikalos,kur pieejami Dove produkti
Cena: vidēji ar atlaidēm 3-9 euro

Vai esat mēģinājušas kādu no šīs līnijas produktiem? Kāda ir matu eļļa vai maska,kuru jūs man ieteiktu izmēģināt?

Lai jaukas brīvdienas,
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.