2.04.2015

Garnier micelārais ūdens : atsauksme

Pagājušais gads bija īsts micelāro ūdeņu bums,teju vai katrs ražotājs tādu piedāvāja saviem pircējiem.
Garnier micelāro ūdeni jau labu laiciņu atpakaļ manīju feelunique mājas lapā,taču tagad tas ir atrodams arī mūsu veikalu plauktos.

Attīrošs micelārais ūdens sejai ir daudzfunkcionāls līdzeklis, kas noņem kosmētiku,attīra un nomierina sejas ādu. Sastāvā esošās micellas darbojas kā attīrošs magnēts, pievelkot netīrumus,kosmētiku un sebumu,tādējādi āda ir perfekti attīrīta un atsvaidzināta bez berzēšanas vai noskalošanas.

Micelārais ūdens nopērkams 400ml iepakojumā,kas nodrošina to 200 lietošanas reizēm (vienā reizē izmantojot 2ml uz vates plāksnītes)


Kāpēc man patīk micelārie ūdeņi?
- Jo ar tiem viegli,ātri var attīrīt sejas ādu. 

Šim ir patīkama,svaiga smarža,tilpums ir koks ar diviem galiem- ļoti forši,ka ir liela pudele un tev nav katru mēnesi jāpērk jauns iepakojums,taču to ir grūti paņemt līdzi (jāmeklē trauks,kur to pārliet) kā arī ja nesanāk ar to sadraudzēties,kur nu likt to 400ml pudeli?

Man šis pagaidām patīk,saskatu zināmas līdzības ar L'Oreal micelāro ūdeni. Dienās,kad uz sejas nav nekā cita izņemot skropstu tušu,tik tiešām neprasās seju pārmazgāt ar ūdeni,taču ja tīru nost tonālo kremu,bronzeri un visu pārējo zieķi,man tik un tā vienmēr patīk seju noskalot ar ūdeni.

Noteikti turpināšu to lietot,bet vai iegādāšos vēlreiz? Jā,ja nebūšu atradusi citu veidu,kā man patīk attīrīt savu sejas ādu! :) Pagaidām priekš manis šim lielākais + ir cena un attiecīgais tilpums.

Vērtējums : 9/10
Iegādāties var Drogas veikalos
Cena : ar atlaidi vidēji 5-6 euro.

Vai esat mēģinājušas šo micelāro ūdeni?


-------------------------------
ENG: Last year was the year of micellar waters. Almost every brand offered one for their customers. 
Micellar water is a cleansing product which removes makeup, cleanses and soothes the skin. Micelles in this solution act as a magnet for purifying,tightening the dirt,sebum and make-up, so the skin irs perfectly cleansed and refreshed without rubbing or rinsing. This product has a fresh, pleasent scent to it. I like the fact that the bottle is so big, you don't have to repurchase it every month,but then again-it takes up a lot of space in your bag, so you have to search for a smaller container where to put it, as well as if you dislike the product,where are you going to put those 396 ml left? :)

I can see some similarities with the L'Oreal micellar solution. I will definitely keep on using it,but will I repurchase it again? Probably, if I will still like to clean my face with a micellar solution.

I give this 9 out of 10
You can purchase it in your local drugstore or online

Have You ever tried this product? Which is your favorite product to remove makeup?

6 komentāri

 1. Stāv mājās jau kādu gadu - ik pa laikam lietoju. Nekādu starpību kvalitātes ziņā starp šo un bioderma nejutu. (inets pilns ar šādiem salīdzinājumiem, nu es uz sevis ar izmēģināju). Man vienkārši labāk patīk putojošie, nomazgājamie līdzekļi. Bet atsevišķos gadījumos, kad vajag micelāro, tad lietoju šo.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man arī pret putojošajiem nav iebildumu,taču acu kosmētiku patīk noņemt ar micelāro ūdeni. :)

   Dzēst
 2. Sākumā arī lietoju tikai šo, tiku līdz pus pudelei un bums, vairs nelietoju, jo ari patīk tie attīrošie līdzekļi, kas skalojami ar ūdeni. Viss viņā patīk, bet, jā, tieši tāpat kā Tu - lietoju tikai uz ļoti minimāla grima, kad principā uz sejas tikai tonālais vai tuša :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man atkal pēc visa,ar ko tīru savu seju gribas pāriet pāri ar ūdeni,laikam tāds niķis iesēdies

   Dzēst
 3. Esmu lietojusi 2 miceralos ūdeņus. Šo un no Loreal. Noteikti dodu priekšroku Garnier. Kosmētiku noņem labi (arī ar Maybelline Rocket skrosptu tušu tiek galā). Bet es vienmēr pēc micerālo ūdeņu leitošanas seju nomazgaju ar ūdeni savādāk liekas, ka sejas ādai kaut kas nepatīk.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Starpība starp šo un L'Oreal īsti nekāda,tikai tas ka cena un iepakojums foršāks! Man arī tas pats ar sejas noskalošanu ar ūdeni. Ja es attīru seju,tad man to vajag maksimāli tīru :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.