2.20.2015

Lovea Melnās ziepes: atsauksme

             Melnās ziepes noteikti man ir kas jauns,līdz šim par tām biju lasījusi labas atsauksmes no dāmām,kas cīnās ar akni un tās radītajām rētām,tāpēc nolēmu,ka man arī kas tāds jāizmēģina.
Sākšu gan ar to,ka ir divu veidu melnās ziepes- Austrumu melnās ziepes, kuru ražošanā izmanto melnās olīvas un Āfrikas melnās ziepes,kas vēl sevi dēvē par "pelnu" ziepēm.
Lietot šo produktu var dažādi-gan uz sejas, gan uz ķermeņa kā dziļi attīrošo līdzekli, tā galvenais mērķis ir attīrīt un mitrināt ādu-


Par pašu produktu :
Austrumu sievietes, pateicoties savai samtainajai ādai, izskatās lieliski. Iespējams, viens no līdzekļiem, ko viņas lieto ādas attīrīšanai ir melnās ziepes. Tas ir mazgāšanas līdzeklis – pasta, kas iegūts no olīveļļas un melnajām olīvēm, izmērcētām kopā ar sāli kālija hidroksīdu. Pateicoties šim savienojam, āda tiek lieliski attīrīta no atmirušajām šūnām, veikts dziļš ādas pīlings un rezultātā iegūta zīdaini maiga ķermeņa āda. Ar to var lieliski attīrīt arī sejas ādu un rezultāts redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes. 


 Pirmā asociācija,kas man bija- tehniskais vazelīns, jeb brūnais ķepsis,ar kuru bērnībā spēlējos vectēva garāžā :) smarža identiska,konsistence tāpat.To gan neuzdrošinājos likt uz sejas vai ķermeņa,bet ar šo bija citādāk :


Produktam piemīt ļoti interesanta pastas konsistence,tas ir ļoti ekonomisks,jo lietošanai pietiek ar mazu piciņu. Smarža nav ne ķīmiska,ne izteikta-tā smaržo pēc nekā ar mazu zāļu piejaukumu.:) Uz ķermeņa ar ūdeni kopā gan nesmaržo pēc konfektēm un persikiem,taču darbu veic super-
no sākuma izmēģināju to tieši sejas ādas attīrīšanai-tur gan ņemiet patiešām nedaudz,es paņēmu lielāku daudzumu un rezultātā bija nevis gurkstoši tīras sejas sajūta,bet lipīga plēve,kura negrib nākt nost. Ja visu ņem normālos daudzumos,tādas sajūtas nav un rodas patīkami tīrais efekts.
Ķermenim gan cits stāsts-rokā velkam skrubējamo cimdiņu,piciņu ar šo pastu,paturam zem silta ūdens un aiziet. Liekais pats lec nost un sajūtas pēc tam-uz visiem 100%.
Sejai gan ar cimdu pāri braukt neuzdrošinos,bet tur ņemu talkā mazu birstīti,kas ir maigāka,taču tik pat efektīva. Esmu ievērojusi,ka āda attīrās-viss nesmukais nāk uz āru un aiz sevis atstāj patīkamus rezultātus!

Iegādāties var Bioeko mājas lapā
Cenas : 7-8 euro
Vērtējums : 9/10

Vai esat mēģinājušas melnās ziepes,kā Jums tās patīk?
Kas ir Jūsu iecienītākais līdzeklis dziļākai ādas attīrīšanai? 
Patrīcija 

2 komentāri

  1. Gribu pamēģināt tās siberikas melnās ziepes, bet zinu, ka tik daudz neizlietošu, negribās pirkt to bunduli :D

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Man tās patīk sejai un mugurai kā maska. Lietot gan sanāks ilgi,bet nekas nav neiespējams :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.