2.27.2015

Planeta Organica 100% dabīgs gēls-pīlings sejai: atsauksme

Sveikas mīļās dāmas! :)

Šodien vēlos padalīties ar saviem iespaidiem par vienu no populārākajiem produktiem,kurš izslavēts latviešu blogeru vidū. 
Planeta Organica 100% dabīgs gēls-pīlings sejai ar organisko papaijas ekstraktu un aha-skābēm.


Uz produkta iepakojuma skaisti rotājas "Hand made" uzraksts,kas visu prieku padara vēl lielāku. 
Šī produkta galvenais uzdevums ir reģenerēt un tonizēt ādu, kā arī palīdzēt tai absorbēt uzturvielas.
Parasti pēcziemas periodā mana āda ir sagurusi un tā vēlas papildus kopšanu,lai atkal vaigos atgrieztos veselīgais pavasara možums,tāpēc zināju,ka šis ir tas,ko gribu izmēģināt!


Produkts ne tikai paātrinās šūnas atjaunošanās procesus un veicinās ādas reljefa izlīdzināšanos,bet arī uzlabos mikrocirkulāciju,paaugstinās ādas tonusu un atsvaidzinās sejas ādas krāsu.
Šis pīlings nesatur SLS,SLES,parabēnus,naftas ķīmijas produktus,mākslīgās krāsvielas un smaržvielas (nu jau no parasta prieka stāvu un smaidu kā maija saulīte)


Produkta lietošana :

-ar vieglām,masējošām kustībām uzklāt nelielu pīlinga daudzumu uz mitras sejas ādas;
-pēc 10 minūtēm kārtīgi noskalot ar siltu ūdeni.

Man visai sejai pietiek ar diviem pumpīša spiedieniem. Lietoju aptuveni 2x nedēļā,kas man ir pilnīgi pietiekami. Neiesaku aizrauties ar produkta atstāšanu uz sejas,jo tā var iegūt nepatīkamu,apsārtumu un dedzināšanas pilnu pieredzi.


Teikšu kā ir-manai ādai patīk. 
Patiesībā pēdējā laikā tā kļūst aizvien labāka un labāka.gan pati,gan apkārtējie ievērojuši patīkamas pārmaiņas,tāpēc uzslavas varu likt arī uz šo produktu. 
Mana lielākā problēma ir mazas rētiņas,kas palikušas uz vaigu kauliem no aknes,taču šis ir labs palīgs,lai tās padrītu mazāk redzamas un pazudinātu pavisam. 
Šis noteikti paliks uz turmpāku dzīvi manā vannas istabas plauktiņā kopā ar ikdienas sejas kopšanas produktiem!

Vērtējums; 10/10
Cena: uz atlaidēm 3-4 euro
Iegādāties var Drogas veikalos!

Vai esat mēģinājušas šo produktu? Kāda ir Jūsu mīļākā sejas maska?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Pīlings ir mēģināts, vēl nedaudz atlicis, bet ir jau rezervīte nebaltām dienām. Man tādi sajūsmas kliedzieni nebija,godīgi sakot, bet es ticu,ka tās skābes "noēd" atmirušās šūnas un tādēļ man nav nepieciešami fiziskie skrubji,kas man arī ļoti patīk un dažreiz tos lietoju. Mīļākā maska? Nu vēl laikam nav tāda, bet patīk viss,kas ir ar māliem/kaolīnu un absorbējošām īpašībām.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.