2.27.2015

Rituals dušas želeja : atsauksme

Pērnā gada nogalē tc Riga Plaza durvis vaļā vēra 1. Rituals veikals Latvijā!
Viņu sortimentā atrodamas gan sveces,smaržīgi kociņi,ķermeņa kopšanas līdzekļi,dekoratīvā kosmētika gan sadaļa vīriešiem,tāpēc izvēle liela un grūta! :)

Pēc pasākuma apmeklēšanas ieguvu vienu no viņu top produktiem- želejas vannas putas.
Tas pagaidām ir vienīgais veids,kā varu šo produktu raksturot,man atgādina skūšanās putas,kuras sākumā ir kā gēls,bet saliekot kopā plaukstas un parīvējot tās,parādās lieli putu kalni.

Šīs putas pieejamas dažādos aromātos,tāpēc noteikti pirms iegādāšanas jādodas uz veikalu kārtīgi apošņāt viss! :)


"Zensation" sevī apvieno organisko rīsu pienu,kas rūpējas par ādas mitrināšanu un mīkstināšanu, un ķiršu ziedus,kas ir Japānas tīrības simbols.


Produkta pozitīvās iezīmes-nav nepieciešams daudz produkta,jo tik tiešām izveidojas liels daudzums putu,tas nevar izlīt,ja to ieliek kādā ceļojumu somā,kā arī es mēdzu to šad tad izmantot skūšanās putu vietā,nezinu vai tā drīkst,bet man nekāda lielā bēda nav sanākusi.

Smarža ir patīkama,bet ļoti spēcīga, samērā noturīga,tāpēc es šo lietoju tikai tad,ja man ir ekstra labs garstāvoklis. Man nepatīk pārāk ilgnoturīgi aromāti,jo tas izraisa galvassāpes un sliktu dūšu :(

Cena : 8 euro
Iegādāties var rituals veikalā,kurš trodas t/c Riga Plaza (netālu no veikala Prismas ieejas)

No Rituals sortmenta kārojas ķermeņa sviests,roku krems un vannas eļļa,kā arī es būtu laimīga,ja pie mums atceļotu viņu slavenās sveces.

Vai esat mēģinājušas kādu no Rituals produktiem?

----------------------------
ENG: At the end of the year 2014., the 1st Rituals shop was opened in the shopping center "Riga Plaza".Their product range consists of candles, fragrant buds, body lotions,make-up etc., so the choice on what to buy might get a bit overwhelming. I got the chance to try out one of their best selling products-foaming shower gel. This product reminds me of shaving foam,that is the only way how can I describe it. There are 7 scents to choose from, I had the one called "Zensation"-  a blend of organic rice milk, a natural ingredient that nourishes the skin and leaves it silky soft, and with Cherry blossom,the Japanese symbol of purity.
You do not need a lot of product, a little bit goes a long way, this kind of packaging protects it from leaking,if placed into a travel bag. The smell is pleasant,but  it does stay on your body for a long time, which is a - from me, because I hate strong scents on my body because they give me a headache. The price is 8 euros and you can purchase it online or in your local Rituals shop.
I would like to try out Rituals body butter,hand cream and a bath oil.

Have You ever tried something from Rituals? How did You like it?

6 komentāri

 1. Nav sanācis neko no Rituals pamēģināt, bet noteikti sākšu ar dušas putām. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aromāti viņiem forši,ja vēl patīk tādi spēcīgie un noturīgie,vispār ideāli!

   Dzēst
 2. Nav sanācis iepazīties, pat nezinu, neuzrunā baigi.... Vairāk ieinteresēja, kur pirki tik burvīgu kaklarotu? :)) Atgādina Marc Jacobs smaržu iepakojumu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Viņiem ir pāris interesantas lietiņas,kurām vērts pievērst uzmanību-vannas eļļa relaksējošākiem vakariem utml. :)
   Kaklarota ir pasūtīta ebay plašumos,ja ir interese,varu izveidot rakstu par maniem ebay pirkumiem,ja sanāks,ar visiem linkiem :)

   Dzēst
 3. šīs te putas ir mana atkarība, esmu izmēģinājusi gandrži visas, esmu sajūsmā!! :) :) :) patīk arī dušās eļļas, bet skrubji, ko esmu mēģinājusi ir uz eļļas bāzes un tas man nepatīk... Vispār lieliski, ka beidzot ir veikals LV, jo citādāk tāda sajūta, ka vienmēr tiekam apdalīti no visiem rietumu labumiem :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man pagaidām eļļas ir topā,noteikti gribu dušas eļļu no rituals pamēģināt !
   Vienu brīdi mēs bijām mazliet apdalītās,bet nu jau var priecāties par labumiem,kas pieejami gan Latvijā, gan pasūtāmi uz Latviju :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.