2.25.2015

The Body Shop Drops Of Youth Bouncy Sleeping Mask : atsauksme

Tiklīdz veikalu plauktos parādījās Drops Of Youth jaunības pilītes,zināju,ka gribu tās pamēģināt,jo biju jauna,iedarbīga seruma meklējumos. Mana atsauksme par šo produktu atrodama šeit.

Šodien mazliet plašāk par otru šīs sērijas brīnumproduktu : Bouncy Sleeping mask -


"Kā galvenais šīs maskas noslēpums ir ēdelveisa cilmes šūnas (no bioloģijas stundām atceramies,kas ir cilmes šūnas un to spēju atjaunoties pārsteidzošā ātrumā), šis augs zied un zeļ pat visskarbākajos apstākļos -Alpu vidē. Cilmes šūnu tehnoloģija ļauj identificēt un izmantot šī brīnumauga labākās īpašības un koncetrāta veidā. No auga tiek iegūts mikroskopisks audu daudzums,kas tiek stimulēts, lai ražotu reģenerējošu bioaktīvu vielu,kas savukārt palīdzēs atjaunoties ādai."

 (bilde ar skaisto skatu un pašu ēdelveisa ziedu ņemta-šeit)

Ko saka ražotājs : Nogludinoša un atjaunojoša sejas maska - nakts krēms, bagātināts ar ēdelveisa cilmes šūnām un hialuronskābi. Ēdelveisa cilmes šūnas uzlabo ādas atjaunošanos miega laikā, hialuronskābe - nodrošina optimālu mitrināšanu. Maskai ir nebijusi, elastīga tekstūra, kas atgriežas sākotnējā formā - maska pielāgojas sejai gluži kā otra āda. Tā izstrādāta lietošanai uz nakti un nav jānomazgā! 80% lietotāju atzina, ka pēc vienas nakts āda jutās jūtami atjaunota (balstoties uz pētījumu, kurā piedalījās 109 sievietes).


Ko saka mana āda : Šo masku lietoju aptuveni 2 mēnešus vidēji 2-3 reizes nedēļā,kad manai ādai prasās kaut kas intensīvi mitrinošs un kopjošs. Kaut gan savos gados par ādas novecošanu un krunciņām sūdzēties nevaru,mana ikdiena nebūt nav tā,kas izturētos maksimāli saudzīgi pret sejas ādu (kā jau mūsdienu jaunietis- pārlieku daudz ļaujos ikdienas darbiem un rutīnai neatlicinot laiku sev). Šai maskai tik tiešām piemīt interesanta tekstūra-lai kā ar viņu spēlētos vai bakstītos,tā atgriežas sākotnējā pozīcijā. Iepakojums ir ļoti ekonomisks, jo vienai lietošanas reizei vajadzīgs pavisam maz.

 Tā noteikti uz sejas nav jūtama,ja to uzklāj normālos daudzumos,kas ir pavisam nedaudz. Pirmājās lietošanas reizēs sastapos ar lipīgu sajūtu un spilveniem,tāpēc nesapratu,kā šī maska var būt tik populāra. Uzmeklējot atbildes internetā (kas gan nav ieteicams,nereti vien sev visādas kaites var pielasīt klāt), šoreiz tas man palīdzēja - īpašā uzklāšanas tehnika,kas visefektīvāk palīdz izmantot šo produktu-tā palīdz izvadīt toksīnus,uzlabo sejas ādas asinsriti,mazina pampumu un ļauj produktam iesūkties daudz labāk.(šeit apskatāms arī video,kur eksperte viegli un uzskatāmi demonstrē šo tehniku)

 Atzīšu,ka šī uzklāšanas tehnika ir kļuvusi par veidu,kā uzklāju visus produktus (sejas kremi,serumi utml.),nu vakaros man ir savs rituāls,kas nomierina gan ķermeni,gan prātu :)
Šī maska ne reizi nav likusi manai ādai protestēt nesimpātisku pumpu paskatā un esmu to iemīļojusi. Āda no rīta jūtas tāda pufīga (labā nozīmē) un ievēroju,ka kosmētikas uzklāšana ir daudz vieglāka.Dienās kad šo lietoju,cenšos to koncentrēt tā vairāk arī uz dekoltē zonu,jo tur āda zaudē savu tvirtumu un elastību visātrāk. Pagaidām šis ir mans īpašo rituālu produkts,kuru izmantoju brīžos,kad āda jūtas nogurusi,tukša un īpaši kašķīga. Produkta smarža ir līdzīga jaunības pilieniem-svaiga un atgādina pavasari. Iepakojums ir no stikla,kas to padara skatienam un taustei tīkamu.


Vērtējums : 9/10
Cena : 27,50 eur
Iegādāties var TBS veikalos

TBS veikalos ir iespējama paraudziņu programma,tāpēc noteikti iesaku pajautāt izmēģināšanai!

Vai esat mēģinājušas šo produktu? Kāda ir Jūsu mīļākā sejas maska?
Patrīcija


3 komentāri

 1. Šī man patika, interesanta, bet iepakojums ir tik liels, ka es nezinu vai vispār varēs to izlietot! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es arī uz to iepakojumu skatos un brīnos,lietot sanāk samērā bieži,bet kā mazāk nepaliek,tā nepaliek. Būs jādalās ar kaimiņiem ;D

   Dzēst
  2. Piekrītu par tilpumu. Maska uz gadiem desmit. :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.