3.04.2015

Glance Box, Februāris 2015 : atsauksme

Sveikas dāmas!

Šis rīts bija īsta bauda gan prātam,gan acīm.-kafijas krūze mierīgā gaisotnē un pavasara saules stari. Nevaru vien sagaidīt pumpurus un ziedus,kuri aizdzīs prom drūmos toņus!
Šodienu turpinot tik pat viegli,kā iesāku- atsauksme,par februāra "Glance Box" kastīti.


Kastītes dizains pieņēmis jaunus parametrus-šī ir nedaudz lielāka,materiāls arī savādāks,taču noteikti izskatās pietiekami labi,lai tajā varētu uzglabāt gan skaistumlietiņas, gan citus sīkumus.


Uzslavas šoreiz par kartiņu-noteikti daudz pārskatāmāk, plašāka informācija,kā arī minētas pilno izmēru cenas un vieta, kur šos produktus var iegādāties! Starpcitu, šī mēneša kastītē atrodamās lietas ir iespējams iegādāties lielajos izmēros Glance Box mājas lapā!

Februāris atnesa dažādību-gan matu kopšanas produkti, sejas kopšana, ķermeņa kopšana u.c., kas manī izraisīja sajūsmu-esmu ar visām četrām PAR dažādību.


Patīkami, ka arī mūsu pašu Stenders paviesojies šajā projektā. Noteikti turpmāk gribētu redzēt arī citus Latvijā ražotus produktus!


- Crystal Doby Deodorant stick 40g (dezodorants,kurš izgatavots no 100% dabīgiem minerālsāļiem,nesatur parabēnus);
-Stenders Gardener of Feelings šampūns un kondicionieris 10ml;
-Redken eļļiņa matu stiprināšanai un spīdumam,nesatur silikonu 1ml;
-Benefit Refined Finish Facial Polish 8,9g (sejas ādu atsvaidzinošs un attīrošs skrubis)
-Welleda ķermeņa pieniņš 20ml
-EOS lūpu balzāms 7,4 ml


-Esmu apmierināta ar šo skaistuma kastīti, tā ir daudz pārdomātāka un labāk izstrādāta par pirmo,tāpēc uzslava Glance Box,malači,tā tik turpināt! Pielietojumu noteikti atradīšu visiem produktiem un šoreiz nav neviens,kas uzreiz nepatiktu vai liktos galīgi garām!
Ļoti patīkami bija kastītē atrast gan Latvijā pieejamus, gan nepieejamus produktus, cenu kategorija šiem produktiem ir pietiekami dažāda (sākot ar 7 līdz 38 euro par pilnizmēra produktu)
Noteikti gribēšu redzēt,kas sekos turpmākajās kastītēs.
Atsauksme, par Janvāra kastīti lasāma šeit

Pasūti savu februāra kastīti šeit
Plašāka informācija par pašu uzņēmum un kastītēm atrodama Glance Box mājas lapā!

Kas bija paslēpies Jūsu februāra skaistuma kastītē? Kādas ir Jūsu domas par šāda veida abonējamajām kastītēm?

Patrīcija

2 komentāri

  1. Šī kastīte tiešām laba izskatās. Mani ar skaistuma kastītēm vajā nelaimes - tas ko pasūtu ne pārāk patīk, bet ja mēnesi izlaižu-tad tas mēnesis ir sevišķi labs un veiksmīgs trāpījies citiem. Tagad dilemma- nevaru izlemt sūtīt kādu vai tomēr neriskēt :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Nu,tagad tu zini,ko sagaidīt,tāpēc izvēlei noteikti jābūt vieglākai! Es pasūtītu,ja nav sanācis pamēģināt EOS,Redken un Wellada produktus :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.