3.28.2015

Joico K-Pak Color Therapy līnija: atsauksme

Sveikas Dāmas!

Šodien parunāsim par matu kopšanu un kādu superīgu produktu sēriju krāsotiem matiem.

Līdz šim esmu mēģinājusi gan eko matu kopšanas produktus, parastos līdzekļus,kuri nopērkami lielveikalos utml. un šo to no profesionālās matu kopšanas produktiem. Ar Joico zīmolu biju pazīstama tikai rakstiski - internetā ir daudz labas atsauksmes,tāpēc es biju vairāk kā priecīga par iespēju izmēģināt kaut ko no šī zīmola arī uz savas galvas.

JOICO ir vadošais matu kopšanas līdzekļu zīmols profesionālajā matu kopšanas nozarē vairāk kā 65 pasaules valstīs. Piederot visā pasaulē atpazīstamajai Shiseido grupai, JOICO mērķis ir piedāvāt tikai visaugstākās kvalitātes matu kopšanas līdzekļus.
Jau 30 gadus JOICO ir darbojies,lai Taviem matiem piedāvātu pašu labāko,produktu klāstā ir septiņas inovatīvas sērijas,kas apvieno vairāk kā 50 produktu dažādiem matu tipiem.


Līdzās šampūniem un kondicionieriem JOICO piedāvā intensīvas kopšanas un veidošanas produktus,matu maskas,eļļas,lakas utml. Visi JOICO produkti satur Quadramine Complex (matu struktūru imitējošs,no 19 aminoskābēm sastāvošs keratīnproteīnu komplekss) un Bio-Advanced Peptide Complex (komplimentējoša sistēma,kas rada cilvēka matiem iespējami līdzīgas aminoskābju saites).

Ražotājs: K-Pak Color Therapy sērija atjauno un aizsargā krāsotus matus:


• Satur unikālos Hair Protection System™ un Quadrabond Peptide Complex™, Quadramine Complex™ un Bio-Advanced Peptide Complex™
• Attīra matus un intensīvi aizsargā matu krāsu, atjaunojot matu β-slāni
• samazina matu lūšanu par 65% jau pēc pirmās lietošanas reizes, salīdzinot ar citiem ikdienas lietošanai piemērotiem produktiem
• palielina matu mirdzumu par līdz pat 50%, salīdzinot ar citiem ikdienas lietošanai piemērotiem produktiem
• pagarina divas reizes matu krāsas noturīgumu, salīdzinot ar citiem ikdienas lietošanai piemērotiem produktiem
--Kaut arī es savus matus nesen nogriezu līdz pleciem,tie tik un tā tiek pakļauti krāsošanai un veidošanai ar karstajiem ieročiem,kuri pakļauj tos zināmam daudzumam bojājumu.--

Šampūns-ļoti labi puto un attīra matus no visa,kas tajos sakrājies, mati nesapinkojas un pat pirms kondicioniera ieklāšanas ir jūtams,ka mati ir mīksti un tiem ir viegli izbraukt cauri ar pirkstiem.Patīkama,mazliet rūgtena smarža,kas paliek matos arī pēc to izžāvēšanas.


Kondicionieris- salīdzinot ar parastajiem kondicionieriem,šim piemīt diezgan šķidra konsistence,taču man neprasījās likt ļoti daudz šī produkta. Paturēju to aptuveni 1-2 minūtes un izskaloju,jo tāds ir mans ieradums ar kondicionieriem. Produktu ir viegli izskalot, mati kļūst maigi,smaržīgi,zīdaini gludi.


Izžāvējot matus ar fēnu,paveras jauks skats-mati ir spīdīgi,veselīgi. 
Man ļoti patīk,ka šie produkti matiem piešķir diezgan matētu efektu,kad tiem pieskaras,līdz ar to,tie nav ne slideni,ne nepaklausīgi.
Pamanīju arī to,ka pēc šī dueta lietošanas man neprasās lietot matu taisnotāju-mati ir pietiekami smagnēji,lai stāvētu tā,kā man patīk.
Matu tīrības sajūta saglabājas uz visām 3 dienām.
Varbūt es esmu vienīgā,bet es esmu ievērojusi,ka lietojot profesionālos matu kopšanas līdzekļus,matos ilgāk saglabājas tīrības sajūta un roka pēc sausā šampūna stiepjas retāk.

Šo duetu tagad izmantoju 1x nedēļā,kā īpaši intensīvu sevis lutināšanas metodi. Matus mazgāju vidēji 1x trīs dienās.

K-Pak Therapy Dry Oil Spray ir kaut kas pavisam jauns manā matu kopšanas ikdienā.
Esmu pieradusi pie klasiskās eļļas formas,kuru ieklāju tikai matu galiņos. Šī ir izsmidzināma sausā eļļa,kas matiem dod momentālu spīdumu un tā paspilgtina matu krāsu,ļauj tai noturēties ilgāk utml.


Noteikti neiesaku pūst uz pašām saknēm un ļoti tuvu galvai-mati iegūs netīri spīdīgu efektu,bet pūšot to uz matu vidusdaļas no izstieptas rokas attāluma... uhh,mati spīdēs kā zeltmatītei.


Tagad šo izmantoju kā finishing spray pēc matu ieveidošanas.No sākuma man bija grūti ar to iedraudzēties,jo nemācēju noteikt,cik daudz man ir nepieciešams,lai izskatītos pēc zeltmatītes,nevis netīrmatītes,bet tagad esmu šo mākslu apguvusi :)

Vērtējums :
 Šampūns un kondicionieris 10/10
Dry oil spray 9/10

Iepazīšanās ar Joico ir veiksmīga. Noteikti gribu pamēģināt kaut ko no citām sērijām, kā arī pie šīs līnijas es noteikti atgriezīšos!

Cena :
Šampūns (300ml): 19,90 eur
Kondicionieris (300ml): 21,90 eur
Dry Oil Spray (212ml): 25,90 eur

Iegādāties var gan profesionālajos salona veikalos, gan salon24 mājas lapā!

Vai esat mēģinājušas kādus produktus no JOICO firmas? Kāds ir Jūsu iemīļotākais matu kopšanas produkts?

p.s. Šobrīd esmu pārvākšanās procesā,tāpēc arī no manas puses novērojams klusums. Vēl nav pieslēgti visi vajadzīgie kabeļi un lielākā daļa mantas atrodas pa kastēm :)

Ar sveicieniem,
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.