3.06.2015

Organix Cosmetix 24/7 sebum control sejas krems: atsauksme

Kopš man nācās atvadīties no mana visu laiku iemīļotā Stenders sejas krema,es devos jauna labākā drauga meklējumos. Nolēmu neierobežot sevi un ļāvos vilinājumiem gan eko segmentā,gan ne tik ļoti eko. :) Šodien padalīšos ar ikdienas lietošanai labu sejas kremu taukainas/kombinētas sejas ādas īpašniecēm.Pats zīmols Organix Cosmetix man bija jaunums,tāpēc iesākumam mazliet par to,kas lācītim vēderā!
Organix Cosmetix saknes atrodamas Šveices Alpos.
Kaut arī mēs gluži Alpos neatrodamies,es teiktu,ka arī mūsu laikapstākļi nav no tiem maigākajiem,tāpēc,lai saglabātu veselīgu un skaistu ādu,par to ir jārupējas.

Interesanti ir tas,ka šis zīmols ļauj iepazīt alvejas vērtību to izmantojot savos produktos.
Šo produktu sastāvā atrodamās izejvielas ir ekoloģiski sertificētas un to galvenais mērķis ir kopt,aizsargāt un atjaunot ādas dabiskās mitruma un aizsargspējas.

(attēls ņemts no šejienes)

Katrs produkts ir bagātīgi pildīts ar ;
-alvejas sulu (tā aizstāj ūdeni,kas atrodams citu kompāniju produktos;
-augu eļļām,šī sviestu ;
-augu emulsijām ;
-traktiem,aktīvajām vielām ;


-Visiem produktiem ir dabiska izcelsme,viegla tekstūra un iedarbīga formula,kā arī daži no šiem produktiem ir gozējušies slavas gaismā iegūstot Shape 2013 gada balvu kosmētikā.

-Pats zīmols piedāvā dažādu līniju produktus dažādiem ādas tipiem,vecumiem, kā arī ir atrodamas lietas ķermeņa kopšanai.

Man,kā taukainas,niķīgas,mazliet pat kombinētas ādas īpašniecei, ir īpaši svarīgi turēt ādu grožos,jo manuprāt,nekas neliek justies labāk,kā skaista,moža,tīra sejas āda.

Tas nu iesākumam un īsumā būtu svarīgākais,ar ko gribēju dalīties par pašu zīmolu,tagad ķeramies klāt kremam-


24/7 kopjošā sērija ir domāta taukainai/kombinētai sejas ādai."Evermat treatment cream" ir izcils palīgs, lai koptu ādu un saglabātu tās dabīgo mitruma līmeni, āda atgūst labsajūtu un kļūst starojoša, mazinās spīdums, apsārtums, kā arī tiek samazinātas poras.
Galvenās sastāvdaļas ir alvejas sula,skvalāns,evermat,dabīgs kumelītes ekstrakts utml.
Krems nesatur silikonus,parabēnus,sintētiskās smaržvielas un krāsvielas.


-Iepakojums ir ērta stikla pudelīte ar pumpīti,kas palīdz kontrolēt produkta daudzumu;
-50ml,manuprāt,ir pieklājīgs krema daudzums;
-tekstūra tik tiešām ir viegla,man vairāk atgādina kaut ko starp kremu un gēlu;
-uzsūkšanās arī ir ātra;
-pieskaroties sejai tā jūtas gluda,mazliet matēta;
-smarža gan būs 50/50 jautājums,jo man tā atgādina mazliet citronus un daudz zālītes. Bērnībā omei bija zāļu skapītis,kuru atverot, gaisā uzvirmoja identiska smarža,tāpēc man pret to pretenzijas īpaši nav. Aromāts gan nav sasmaržojams ilgi,kas ir plusiņš.
-āda jūtas mitrināta un aprūpēta;


Šis noteikti ir lielisks ikdienas krems kombinētas sejas ādas īpašniecēm,kas vēlas pamainīt ierastos veikalu produktus uz ko dabiskāku. Man prasās spēcīgākas matējošās īpašības un mazliet neitrālāka smarža.Taukainas ādas īpašniecēm šis varētu būt pa maigu. Lietoju šo kremu jau labu laiciņu un neesmu ievērojusi nekādu alerģisku reakciju,jaunu pumpu parādīšanos pēc krema lietojuma utml. 

Vērtējums : 8/10
Cena : 13,10 euro
Iegādāties šī zīmola produktus var bioeko mājas lapā

Vai esat mēģinājušas kādu no Organix Cosmetix produktiem? Kāda ir Jūsu nostāja pret eko produktiem-izmantojat,ja jā,tad kādus?

Patrīcija

2 komentāri

  1. man patīk viņu nakts krēms http://sieviskiba.blogspot.com/2014/12/absolute-organic-nakts-krems.html
    Dabīgo kosmētiku lietoju pārsvarā no madaras, korres un arī no oranix cosmetik klasta ;)

    AtbildētDzēst
  2. Par nakts kremu esmu lasījusi labas atsauksmes! Šobrīd kā reiz, Madaras produktiem atlaides -pati gan neesmu vēl neko mēģinājusi,kaut kā paslīdējis gar ausīm :)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.