3.23.2015

Signal zobu pastas: atsauksme


Latvijas tirgū atgriežas atjaunota un uzlabota leģendārās zobu pastas Signal produkti. Jaunajā Signal produktu klāstā, savu mīļāko zobu pastu atradīs gan tie, kas meklē mutes dobuma higiēnas kopšanas līdzekļus visai ģimenei, gan tie, kuri jau sen sapņo par žilbinoši baltu smaidu. Signal zobu pastas atzinīgi novērtējuši FDI Pasaules Zobarstniecības federācijas ārsti visā pasaulē un Latvijas Zobu higiēnistu asociācija.

Smaids cilvēku dara skaistu un,protams,ka patīkamāk ir atrasties smaidošu cilvēku sabiedrībā.
Dzīvojot 21. gadsimtā ir daudz un dažādas zobu kopšanas metodes,ka jebkurš var iegūt tādu smaidu,par kādu vienmēr ir sapņojis. Tieši zobu problēmas vienmēr ir bijušas manas lielākās sāpes-ko mamma ar tēti nav iedevuši,to nekāda zobu pasta nespēs salabot,taču nevar jau sēdēt 4 sienās un uz pasauli skatīties ar drūmu sejas izteiksmi,vai ne tā?
Ar Signal zobu pastām iepazinos jau labu laiciņu atpakaļ,kad dzīvoju ārzemēs,taču tam nebiju pievērsusi pastiprinātu uzmanību-Signal zobu pastu klāsts sevī ietver sekojošus produktus :

Signal Expert Ultra Complete Protection: "efektīvs mutes dobuma higiēnas līdzeklis ar īpaši svaigu garšu."
Šai zobu pastai piemīt spēcīgāks atsvaidzinošais efekts,kas citiem patīk,bet citiem ne. Man patīk vairāk maigākas pastas,taču manam draugam pilnīgi pretēji. Viņam vajag tā,lai svaigumu var patiešām sajust. Ļoti laba ikdienas lietošanai, man ir jūtīgas smaganas un šī man nesagādāja diskomfortu.


-Signal Expert Protection Glowing white: "maigs,bet efektīvs līdzeklis zobu balināšanai un mutes dobuma higiēnas kopšanai.Zobu baltināšanas efekts tiek sasniegts pateicoties mikrogranulām, kas attīra zobus no emaljas krāsojuma, kas radies dienas laikā uzņemot krāsojošu vielu saturošus produktus."
Šai pastai ir daudz mierīgāks atsvaidzinošais efekts,kas ir tiešs trāpījums manā lauciņā.Arī šeit nenovēroju kairinājumu smaganām vai jebkādu citu diskomfortu. Svaiguma sajūta gan nesaglabājas ļoti,ļoti ilgi, taču man nav vajadzīga svaigas elpas sajūta 24/7 (tai skaitā ēdot un dzerot. Šeit visas iedomājas par tikko izmazgātiem zobiem un svaigi spiestu apelsīnu sulu :)) )

Kopumā šīs zobu pastas varu vērtet ar 7/10, tās derēs ikdienai,ja nav vajadzība pēc kaut kā konkrēta un specifiska. Labi attīra zobus un rada svaiguma sajūtu. Man gan prasās ko spēcīgāku un nopietnāku ,kas atrodams viņu jaunākajā līnijā,par kuru stāstīšu pavisam drīz.

Cena: šīs zobu pastas ierindojas budžeta klases produktu sektorā,tapēc vidēji 3-5 eur.
Iegādāties var lielveikalos Signal stendos.

Vai esat mēģinājušas kādu no Signal zobu pastām? Kāda ir Jūsu mīļākā zobu pasta?
Patrīcija

1 komentārs


  1. TIEŠĀ LOVE Pareizrakstības SOLUTION 2 dienu laikā ... DR ZADSON

    Sveiki visiem esmu par šo blogu, lai apliecinādams par labestību EDUDU ZADSON templis manā dzīvē, lai palīdzētu man atvest savu zaudēto mīlestību telpā 48 stundas. Es redzēju, komentārus par to, kā viņš palīdz cilvēkiem grozīt šķelto attiecības un atkal zaudēto mīlestību un decicded ļaut viņam palīdzēt arī man, kad es pazaudēju savu ex pirms 5 mēnešiem. Samazināt to visu Īsumā tas ir pierādījumi par viņa ātru rezultātu, kas reuslted man apliecinādams par saviem labajiem darbiem. Ja jums ir šādā situācijā, raudāt ne vairāk, bet sazināties ar ārstu Zadson uz eduduzadsontemple@yahoo.com un piedzīvot pārsteidzošu pagriezienu ap savu situāciju ...

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.