3.10.2015

The Body Shop Kaņepju līnija : atsauksme

Sveiciens gandrīz pavasarī! :)

Šodien dalīšos ar saviem iespaidiem par TBS kaņepju līniju!

Izdzirdot vārdu kaņepe,man prātā parādās smīns,jo to reti kurš uztvers kā parastu augu. Un tā arī ir-
Kaņepe ir neparasti daudzpusīgs augs,būdams viens no senākajiem kultūraugiem pasaulē,tas tiek izmantots gan celtniecībā,pārtikā un medicīnā. Pašu kaņepju sēklu eļļa ir plaši pazīstama ar tās lielisko sastāvu-liels daudzums neaizvietojamo taukskābju,vairāk nekā jebkurā citā augu izcelsmes eļļā. Sastāvā Omega 3, omega 6 taukskābes (iepazīties ar to,kāpēc šīs omega taukskābes ir vajadzīgas var šeit ), A,E,B-12 vitamīni,folskābes,magnijs,kālijs un dzelzs.
Es dažreiz aizdomājos kā tas ir iespējams,ka dabā atrodas augi,kuri čum un mudž no sastāvdaļām,kas spēj uzlabot mūsu organisma darbību.


Pirmo studijā aicināšu ķermeņa sviestu:

Ar TBS ķermeņa sviestiem man vienmēr bijušas labas attiecības. Tie varbūt nav vismitrinošākie un labākie produkti,taču tie padara ķermeņa sviesta uzklāšanas procesu patīkamu. Kas man,kā slinkai meitenei,ir svarīgi. Tas ātri uzsūcas un ādai piešķir saldu,patīkamu aromātu.

Pēdējā laikā man ir radušās problēmas ar sausu ādu uz kājām-tik sausu,ka skūšanās process ir kļuvis īpaši kaitinošs. Izlēmu,ka jāpamēģina šis sviests,jo tā galvenais mērķis ir efektīvi mitrināt un mīkstināt sausu un ļoti sausu ādu. Sastāvā ir kaņepju sēklu eļļa,šī sviests un kakao sviests.
Sviests ir pavasarīgā piparmētru zaļā krāsā ar smaržu,kas atgādina zāļu skapīti (vai nomierinošo tēju aromātu), tāds 50/50 aromāts-man liekas pieņemams,vismaz uzklāšanai uz nakti,bet draugs teica,ka smaržoju kā veca tante :)
Āda gan bija patīkami gluda,nekādu sauso pleķu uz kājām nemanīju un varu teikt,ka mitrināšana ir spēcīgāka par parastajiem TBS sviestiem.


Nākamais interesantais produkts ir kaņepju ziepes uz striķīša (šis gan atgādina visas vecās multenes,kur tādas ziepes bija populāras), šo gribēju pamēģināt gan pati,gan iedot notestēt vīriešu kārtas pārstāvim. Atļaušos piebilst,ka TBS reklāma šīm ziepēm ir izdevusies. Man šķiet ļoti amizanti un interesanti (veikalā man gan uzreiz teica,ka šis ziepju turētājs līdzi pirkumam nenākot :) )


Ziepītes ir  skaisti izgrebtas un tās noteikti būtu forša dāvana kādam jaunietim (man kā reiz marts ir trakais mēnesis,jo lielākajai daļai ģimenes locekļu un draugu ir jubilejas).


Ziepes ir ērtas lietošanai,smarža nav tik specifiska kā ķermeņa sviestam,tāpēc šīs man aromāta ziņā patīk labāk. Āda jūtas attīrīta un ziepes pilda savu funkciju.Striķītis ir laba lieta,lai šo produktu pakarinātu un tas nožūtu ātrāk un nesāktu šķīst pa visām vannas malām,kā arī tas palīdz izvairīties no baktēriju uzkrāšanās tajās (tieši šāda tipa ziepes visvairāk sevī ievelk baktērijas un visus mazos briesmoņus).

Kā trešais produkts,studijā tiek aicināts izslavētais kaņepju aizsargājošs roku krems.
Par šo esmu lasījusi daudz slavas dziesmas un gribēju beidzot pati to izmēģināt. Manas rokas bija pietiekami briesmīgā stāvoklī,lai tiešām notestētu tā mitrināšanas spējas. Līdz šim man nebija bijusi tik sausa āda,ka to var pamanīt paskatoties uz rokām.


Atvainojos par tūbiņas izskatu,es biju šo kremu pamēģinājusi 2-3 x un tūbiņa jau izskatījās nepievilcīga :(
Kremam piemīt bieza tekstūra,spēcīga zālīšu smarža un ļoti labas mitrināšanas spējas. Ar vārdiem ļoti labas,es tā arī domāju. Šis noteikti nav ikdienas krems,ja roku āda regulāri nav sausa līdz pēdējam.
Man pietika ar divām dienām,lai pārbaudītu šī krema spējas-katru dienu,aptuveni 3-4x uzklāju šo kremu un ļāvu iesūkties,pēc divām dienām manas rokas bija sadziedētas un no sausuma ne miņas.

 Šī līnija piedāvā arī kaņepju eļļu rokām,kāju kremu,sejas kremu un citus produktus,kas varētu lieliski kalpot sausas ādas īpašniecēm.

-Kad brālis ieraudzīja TBS maisiņu,mazliet skeptiski uz mani paskatījās,jo bija iedomājies,ka tas jau tik tāds "sievišķu" veikals vien ir,taču ieraugot kaņepju ziepītes bija dikti priecīgs (te nu atklājas,ka arī savos 20+ gados cilvēkam patīk bērnišķīgas vannas istabas lietas). Ar dāvanu trāpijām desmitniekā.
Tagad dāvanu kastītē klusi sēž roku krems un gaida tēta dzimšanas dienu,redzēsim kādu dziesmu viņš dziedās! :)

Vērtējums :
-ķermeņa sviests 8/10
-ziepes uz striķīša 8/10
-roku krems 9/10

Iegādāties var TBS veikalos visā Latvijā,kā arī ārzemēs.
Plašāka informācija par kaņepju līnijā atrodamajiem produktiem -www.thebodyshop.lv


Vai esat mēģinājušas kādu no šiem produktiem? Kāds ir Jūsu glābējprodukts cīņai ar ļoti sausu ādu?

Patrīcija


5 komentāri

 1. Ziepītes izskatās ļoti skaisti :)))

  AtbildētDzēst
 2. Roku krēms ir mans favorīts jau vairākus gadus, vienmēr glābj rokas aukstajā laikā :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Domāju pamēģināt arī mandeļu versiju,jo tas pēc tekstūras likās labs ikdienas lietošanai. Šis nu arī pievienojas maniem aukstā laika favorītiem :)

   Dzēst
 3. Dear, you have amazing blog! Great job!
  I’ll be happy to hear your opinion about my blog!)


  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.