4.07.2015

Marta favorīti

Sveiciens aprīlī! :)

Ir jauns mēnesis, kas nozīmē,ka arī mīļāko produktu raksts ir ieradies. 
Februāra favorīti gan izpalika,jo gluži vienkārši man tādu nebija-nekas jauns nebija iepaticies un atkārtoties arī negribējās.
Marts atnesa šādus tādus produktus,kuri godam izkonkurējuši savu vietu šajā rakstā,tāpēc bez liekām runām-


Šoreiz atlasīti tiek tikai 5 produkti skaistumkopšanas kategorijā,taču tie tika lietoti uz visiem 100%.

-Max Factor Masterpiece Max skropstu tuša: atsauksme ir kaut kur iekavējusies,bet šī tuša ir kļuvusi par vienu no maniem favorītiem. Dod gan apjomu,gan garumu,pati tuša melna un acis izskatās lieliski. Viena kārta ikdienai, divas kārtas īpašiem gadījumiem :)
-Bourjois Healthy mix gel serum tonālais krems: līdz šim labākais ikdienas tonālais krems,kādu esmu lietojusi,kā arī pirmais tonālais krems, kuru esmu izlietojusi līdz galam un noteikti iegādāšos atkārtoti!


-Signal White Now Triple Power Gold zobu pasta: optiski baltinošais efekts,ļoti patīkama tīrības sajūta,kā arī svaiga elpa! Atsauksme sekos pavisam drīz!
-Kiehl's Midnight Recovery serums: jau sen kāroju lielo versiju,jo ar paraudziņu izlietošanu biju pārliecināta,ka šis ir mans! Ādas stāvoklis ir kardināli mainījies uz labo pusi + jauns rituāls vakaros pirms gulēt iešanas.
-Dove Purely Pampering roku krems ar šī sviestu: plašāka atsauksme šeit. Ātri uzsūcas,lieliski mitrina un smaržo patīkami. Pavasara must have!


No citām mīļākajām lietām šajā mēnesī :

-Lieldienas! Es esmu svētku "junkie", par ko smejas mans draugs-es ar visu sparu metos iekšā olu meklēšanā,dekorāciju taisīšanā utml. Man tiešām patīk svētki un tur nu es neko nevaru darīt :)
Nemaz nerunāsim par to,cik ārkārtīgi satraukta es kļūstu pirms Ziemassvētkiem. Tie man mīļāki par dzimšanas dienu :)


-Fazer Doris cepumi: ja es nekad neesmu bijusi tāda īstena saldumu mīle,tad šie ir kaut kas lielisks.Kā pagāja Jūsu marta mēnesis-kas aizraujošs noticis? Kāds bija Jūsu marta mīļākais produkts?

Ar sveicieniem,
Patrīcija.7 komentāri

 1. Kādus vēl tonālos bez šī esi lietojusi un ar ko salīdzinājusi? Ar ko tieši šis ir labākais?
  Gribētu vairāk par Kiehl's serumu dzirdēt. Kādi tieši uzlabojumi? Pret ko bija cīņa?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Gadu gaitā ir mēģināti dažādi-gan kaut kas no dārgā gala,gan budžeta klases. Vairāk gan esmu pieturējusies pie budžeta klases tonālajiem kremiem (Maybelline,L'Oreal,Catrice,Bourjois utml.),jo uzskatu,ka ir daudzi superlabi produkti,par normālām,adekvātām cenām (neapstrīdu arī to,ka ir tik pat lieliski produkti,kuri maksā vairākos desmitos.)
   Bourjois Healthy mix gel serum tonālais krems manu taukaino,niķīgo sejas ādu satur grožos-tā izskatās veselīga,tonis izlīdzinājies,tā nešļūk un neslidinās pa visurieni (dažreiz sanāk nosmērēt drēbes,bet tur varam vainot gan manu neuzmanību,gan ādas taukainību),noturība arī mani apmierina un toņu izvēle ir plaša.Šobrīd šis ir mans "go to" tonālais krems.
   Plašāka atsauksme par to,kāpēc man šis tonālais krems patīk-http://gguiltypleasures.blogspot.se/2014/11/bourjois-healthy-mix-serum-gel.html

   Atsauksme par Kiehl's top,tāpēc varu apsolīt,ka drīzumā būs,tur arī vairāk pastāstīšu par to,kas ir uzlabojies,par un pret ko cīnos utml,sarunāts? :)

   Dzēst
  2. Paldies!
   Gaidu tad atsauksmi :)

   Dzēst
 2. ah, es arī fanoju par Kiehls koncentrātu un zobu pastu! laikam jāatsāk taisīt mēneša favorītu rakstus :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Favorītu raksti ir laba štelle-pašam interesanti paskatīties atpakaļ uz to,kas paticis,tā pēc laika atklājas aizmirsti mīluļi.

   Dzēst
 3. Dove roku krēms man ļooti patīk - lietoju katru dienu! Un tie cepumi! tagad kad cenšos "atmest" cepumošanu man nevar pat skatīties uz kko tādu (lieki piebilst ka rīt iešu šo cepumu medībās)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man šķiet,ka tādu lietu nav vērts mest nost,ir tik daudz cepumu,kurus ir jāpagaršo ... ;D

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.