4.07.2015

Max Factor Masterpiece boutique jaunumi: atsauksme

Sveikas Daiļās! :)

Es piederu pie tām meitenēm,kurām patīk galveno akcentu likt uz acīm- vai nu tās būs kuplas,tumšas un garas skropstas,vai kārtīgs smokey-eye, tāpēc es vienmēr esmu jaunu,efektīvu tušu meklējumos.
Šodienas stāsts būs par divām satriecošām,jaunām Max Factor skropstu tušām no Masterpiece Boutique kolekcijas.


Ražotājs-Šopavasar/šovasar MF klasiskie Masterpiece boutique produkti piedzīvojuši pārvērtības ar jaunu iepakojumu,tas kļuvis daudz elegantāks un sievišķīgāks. Melnie un zeltītie toņi noteikti piesaista uzmanību daudz vairāk kā līdz šim.
Jau vairāk kā 9 gadus tieši šīs kolekcijas produkti ir MF grima mākslinieku atzīti un iecienīti,
Masterpiece Max skropstu tuša rada apjomu un palīdz iegūt nevainojami atdalītas skropstas.

Starp jaunumiem atrodama arī jaunā sensacionālā inovācija skropstu tušu jomā,kas pievienojas klasiskajai kolekcijai-Masterpiece Transform skropstu tuša patiešām greznām,tumšām un garām skropstām. 

Kolekcijā ietilpst- 3 skropstu tušas,acu konturzīmuļi un uzacu zīmulis.

Manu ziņkāri visvairāk satricināja kohl zīmulis un divas skropstu tušas :

-Max Factor Kohl kontūrzīmulis: interesantākais ir tas,ka šo produktu var lietot gan sausā veidā,gan samitrinot to. Lielisks veids kā izveidot šobrīd ļoti aktuālo grunge stila grimu. Ar zīmuli ir viegli strādāt,tas viegli pludinās un ar tā palīdzību var ātri,viegli uztaisīt gan dramatisku,gan ikdienišķu smokey eye.
Man patīk! 


-Max Factor Masterpiece Max skropstu tuša: "..apjomu radoša maksimālam efektam. Pieejama ar oriģinālās iFX birstītes jaunāko progresīvo versiju,kura iestrādāti mikro kanāli, kuri, salīdzinot ar oriģinālo IFX birstīti, notur lielāku skropstu tušas daudzumu, radot drosmīgas un maksimāli apjomīgas skropstas."

Šeit gan nav melots. Birstīte itkā šķiet parasta un vienkārša,taču tā patiešām pagarina un dod lielu kuplumu skropstām. Ir jāiepraktizējas, jo ar šo ir viegli pārspīlēt. Vienā kārā būs lieliski ikdienai, divās vai vairākās kārtās-te jau nu var sākt domāt par lidošanu.

-Jaunā Masterpiece Transform skropstu tuša: "..tās galvenā nots ir tūlītējā birstīte, kas līdz maksimuma palielina skropstu tušas sastāva saskari ar skropstām,acumirklī radot apjomu."

Arī šeit nav melots,šī tik tiešām dara brīnumus. Šādu otiņu vēl nebiju redzējusi nevienai citai tušai,tāpēc spriežu,ka tā ir vainīga pie lieliskā efekta. Pagaidām dramatiskuma un apjoma,garuma ziņā pārsit visas iepriekš mēģinātās. Pirmās 2-3x gan man ar šo tušu bija visai neveiksmīgas-saķepu,nosmērejos un nesapratu,no kuras vietas man pēkšņi rokas izaugušas :), taču tagad esmu sajūsmā. Šo gan ikdienā nelietoju,bet gan atstāju vakariem,īpašākiem gadījumiem vai arī tām dienām,kad uznāk dullums un gribu tik garas skropstas,ka varu kutināt priekša stāvošos cilvēkus transportā :)

Max Factor ir ļoti mūsdienīga un inovatīva kompānija, interesanti ir tas,ka pats idejas autors un lauru plūcējs ir vīrietis (un kurš teica,ka viņi nesaprot neko no mūsu pasaules :) ).
Var sajust to,ka pie katra produkta tiek kartīgi strādāts un acis netiek pievērtas pat ne uz mazāko sīkumu. Līdz šim mēginātie Max Factor produkti man noteikti nav likuši vilties,tapēc turpināšu eksperimentēt ar šo zīmolu un meklēšu ko vēl tas sevī slēpj!

P.s bildītes ar skropstām apsolos atrādīt kādā no nākamajiem rakstiem,kur produkti būs darbībā :)

Vērtējums produktiem :

Kohl zīmulis 8/10
Masterpiece Max tuša 9/10
Masterpiece Transform tuša 9/10

Cena : no 5-15 eur

Vai esat mēģinājušas kādu no Max Factor skropstu tušām? Kāds ir Jūsu mīļākais MF produkts?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Masterpiece Max ir mana mīļākā tuša ever! Tieši ar to sākās mana mīlestība pret MaxFactor'u! :)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.