4.28.2015

Schwarzkopf BC Bonacure meistarklase blogeriem

Aizpagājusī nedēļa bija pilna dažādu piedzīvojumu,kā vienu no tiem vēlos minēt Latvijā pirmo blogeru meistarklasi kopā ar Schwarzkopf. Tas bija pasākums,kurā 3 matu kopšanas speciālisti-Katrina Vavilova, Dmitrijs Gaivorontskis un Tatjana Porjadina, dalījās ar savām zināšanām par to,kā pareizi kopt un rūpēties par saviem matiem.Pats pasākums notika skaistumkopšanas salonā Stroganovs,kurš ir īsts sapnis romantiķēm. Skaistais,elegantais un tajā pašā laikā mājīgais dizains noteikti dod to patīkamo salona sajūtu,kuru meklēju dodoties pie friziera.
Līdz šim biju mēģinājusi Osis+ matu laku,kura man patika,taču līdz BC Bonacure līnijām vēl nebiju tikusi.


Schwarzkopf professional komanda piedāvāja 3 dāmām kļūt par izmēģinājuma trusīšiem un ļauties 3 dažādu matu kopšanas sēriju izmēģināšanai uz savām galvām.
Es un mani gandrīz sarkanie mati (agrāk dzīvojos ar spilgtu toni,bet šobrīd esmu iesoļojusi maziet piezemētākā,brūnā tonī) tikām izvēlēti Color Freeze sērijas testēšanai. Šī sērija ir domāta,lai palīdzētu kopt krāsotus,balinātus matus un palīdzētu saglabāt to spilgto toni līdz pat 20 mazgāšanas reizēm.


Tatjana Porjadina procedūras sākumā manus matus izmazgāja ar barojošu šampūnu, papildus tam veicot arī galvas masāžu. Lieki piebilst,ka es esmu ārkārtīga galvas masāžu fanātiķe un mājās es bieži vien čīkstu un pīkstu,lai man pamasē galvu :D.


Meistare ieteica galvas masāžas veikt vismaz reizi nedēļā,lai stimulētu asinsriti,kas veicinās matu augšanu. Galvas masāžām var izmantot speciālas ķemmītes,kuras var iegādāties gan Stroganovs salonā,kā arī Frizieru servisā. Protams,vienmēr pastāv iespēja palūgt kādam mājiniekam vai mēģināt to izdarīt arī pašai. :)


Pēc matu mazgāšanas es atgriezos friziera krēslā, kur manos matos tika ieklāta intensīva matu maska. Interesanti bija tas,ka meistare šo produktu manos matos ieklāja ar otiņas palīdzību un matus dalīja šķipsnās. Matu kopšanas produktiem piemīt patīkama,mazliet salda smarža,kas noteikti ir tāda,kādu es gribu sajust savos matos vēl kādu brītiņu pēc mazgāšanas.Meistare ieteica matu maskas turēt no 7-12 min, kā arī nav nepieciešams likt maisiņus,dvieļus un citas turbīnas uz galvas. Matu masku nevajadzētu arī turēt ilgāk par šo laika posmu,jo tādējādi var tikt panākts pavisam pretējs efekts-mats tiks pārslogots un samocīts.

Pēc matu maskas izskalošanas mati tika maigi nosusināti ar dvieli un tajos tika ieklāts Color Freeze BB krems matiem,kas kalpo gan kā matus atšķetinošs līdzeklis vieglākai ķemmēšanai, tas pasargās matus no karstuma (pēc šī lietošanas matiem var droši uzbrukt ar taisnotāju,tie tiks godam pasargāti).


Man ļoti patika tas,ka meistare dalījās ar saviem padomiem un es varēju uzdot jebkuru manis interesējošu jautājumu. Daži padomi,kurus uzzināju no viņas teiktā :


 • Pēc matu mazgāšanas mati ir jāskalo tik ilgi,līdz tajos vispār nav sajūtamas nekādas produktu pēdas. Ja mati jūtas mazliet slideni arī pēc kondicioniera lietošanas,tie ir jāturpina skalot;
 • Mazgājot matus ar šampūnu,tā izskalošanai ir jālieto tik karsts ūdens,cik vien Jūs varat izturēt (vai tik karsts,cik Jums patīk),bet skalojot laukā kondicionieri un matu masku,ir jāizmanto pēc iespējas vēsāks ūdens;
 • Kontrastdušām un galvas masāžām ir jākļūst par rituālu,kurš tiek piekopts regulāri. Pavasarī ļoti svarīgi ir atbrīvoties no atmirušajām galvas ādas šūnām,kuras mēz bieži vien uzskatām par blaugznām;
 • Jo regulārāk veiksim galvas ādas eksfoliāciju,jo mazāk būs jāuztraucas par matu izkrišanu pavasara sezonai sākoties;
 • Matus krāsojot un liekot matu masku nedrīkst taisīt čupčikā (šeit atzīšos,ka līdz šim vienmēr esmu tā darījusi),tā var iegūt nevienmērīgu,svītrainu krāsojumu,kā arī matu maska nespēs pilnvērtīgi iedarboties;
 • Matus nedrīkst bužināt dvielī,tie ir maigi jānosusina izspiežot lieko ūdeni;
 • Pirms kondicioniera ieklāšanas mati ir jānosusina. Kondicioniera klāšana matos ir bezjēdzīga-mats ir piesūcies pilns ar ūdeni un kondicionierim tur vienkārši vairs nav vietas.
 • Lietojot profesionālos matu kopšanas līdzekļus,tie ir nepieciešami pavisam nedaudz-aptuveni 20 euro centu lielumā. Tie ir daudz koncentrētāki nekā parastie matu kopšanas līdzekļi.
Mati mati tika izžāvēti ar fēnu un mazliet ieveidoti. Rezultāts bija tiešām sajūtams un redzams.
Matiem bija patīkama,matēta sajūta,taču tajā pašā laikā tie bija mirdzoši,veselīgi un ar tekstūru.
Viegli,vijīgi un paklausīgi mati man saglabājās vēl 3 dienas,kas man vēlreiz pierādīja to,ka lietojot profesionālo matu kosmētiku,mati tīri saglabājas daudz ilgāk,tiem ir sava tekstūra un mirdzums.Manuprāt,šis pasākums bija vairāk kā izdevies. Bija patīkami uz sevis izmēģināt dažādus produktus,lai uzreiz pārliecinātos par to iedarbību. Nemācēšu stāstīt par pārējo meiteņu izjūtām,jo es centos maksimāli izbaudīt patīkamo procesu un uzzināt cik daudz vien varu no savas meistares.Artas blogā varat izlasīt viņas iespaidus par SPA procedūru!

Liels paldies Schwarzkopf komandai par iespēju paviesoties tik pozitīvā un patīkamā pēcpusdienā!

Vai esat kaut ko mēģinājušas no Schwarzkopf BC Bonacure matu kopšanas produktiem? Kāds ir Jūsu matu kopšanas niķis,no kura gribat atbrīvoties? 
Patrīcija3 komentāri

 1. Paldies, ļoti noderīgi padomi - īpaši par to karsto un auksto ūdeni :)

  AtbildētDzēst
 2. Jā, interesanti par to kontrastdušu matiem :)
  Un par to, ka kondicionieris jāliek sausākos matos.

  AtbildētDzēst
 3. galvas masāža ? Starpcitu vai to var apgūt atsevišķi kā kurus kaut kur?

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.