4.07.2015

Signal White Now zobu pastu līnija: atsauksme

Šodien mazliet vairāk pastāstīšu par jaunāko no Signal kompānijas-White Now līniju.
Zobārsti ir apstiprinājuši,ka parastās zobu pastas zobus balina mehāniski, izmantojot abrazīvās sastāvdaļas, kas ilgtermiņa spēj zobus padarīt vājus.
Šīs līnijas izveidē piedalījušies zobārsti no visas pasaules, lai pēc deviņu gadu ilgiem izmēģinājumiem, klajā laistu speciālu, gaismu atstarojošu optisko "Zilās Gaismas" tehnoloģiju.
Izmantojot šo tehnoloģiju, tiek radīts optisks efekts,kas pasargā zobus un mutes dobuma veselību.


Šajā sērijā pieejamas 3 zobu pastas:

-Signal White Now- "viegla zobu pasta ar svaigu garšu un zobus baltinošu efektu"
Īsts atradums ikdienai-ļoti patīkami attīra, piemērota jūtīgām smaganām,svaiga elpa,nekas pārspīlēts. Ir manāms viegls optiski baltinošais efekts,taču dāmām ar jau baltiem zobiem tas noteikti būs izteiktāks.


-Signal White Now Ice Cool Mint-"īpaši spēcīga zobu pasta ar piparmētru garšu un zobus baltinošu efektu. Īpaši piemērota cilvēkiem, kuriem patīk zobu pasta ar intensīvu garšu."

Svaiguma ziņā šī man neder,nepatīk TIK atsvaidzinošas zobu pastas,taču šo noteikti iesaku tām sievietēm un vīriešiem, kuri ikdienā smēķē. Šī atsvaidzina tiešām spēcīgi un attīra labi.

-White Now Gold Triple Power-"krāšņa iepakojuma elegants skaistumkopšanas produkts ar visizteiktāko zobu baltinošo efektu SWN sērijā."


Šī gan ir īpaša,efekts ir uzreiz saskatāms un šo zobu pastu izmantoju pirms svarīgiem pasākumiem,īpašos gadījumos vai dienās,kad zinu,ka būs jāfotogrāfējas.
Manā skatījumā šī ir ta ekstra,kas nepieciešama pirms pirmā randiņa, jaunā darba intervijas vai došanās pie altāra :)
Zobi tiek attīrīti ļoti labi,noteikti nav nepatīkami lipīga sajūta,kas man ir no citām zobu pastām,atsvaidzina labi un arī piemērota jūtīgām smaganām! Un pats galvenais-baltums ir manāms uzreiz!


Vērtējums : šī sērija gan man patīk daudz labāk,produktus ir iemīļojuši arī pārejie mājās dzīvojošie iemītnieki.

Signal WN 8/10
Signal WNICM 8/10
Signal WNGTP 9/10

Kā Jūs rūpējaties par baltu,mirdzošu smaidu?
Patrīcija

3 komentāri

 1. Kāda cena ir šai Signal White Now Gold Triple Power un kur to var iegādāties?
  Izskatās, ka ir vērts pamēģināt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vakar redzēju veikalos Maxima ar atlaidi sakarā ar skaistuma dienām. Ja nemaldos, cena bija pie 3€ :)

   Dzēst
 2. Šīs lietoju, bet man daudz labāk patīk BeverlyHills melnā zobu pastā. Tā reāli baltina pat zobakmeni :) Es izlietoju to klasisko baltinošos un jā, var redzēt, ka lūpenes daudz labāk izskatās, jo zobu palikuši žilbinošāki :)

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.