5.08.2015

Aprīļa favorīti 2015

Ar abām kājām esmu maija mēnesī. Šis mēnesis vispār ir viens no maniem mīļākajiem gada mēnešiem,jo viss kļūst zaļš un smaržīgs. Dzeltenās narcises un tulpes atgādina par bērnību un dzimšanas dienas tuvošanos :)

Kaut arī visu mēnesi pavadīju vienā skriešanā,esmu apkopojusi dažus produktus,kurus izmantoju teju vai katru dienu!


Kopumā 7 produkti,kas pārstāv dažādas kategorijas. Varētu pat teikt,ka šis bijis mans aprīļa minimums.


Dekoratīvās kosmētikas ziņā nebiju izvēlīga,man vajadzēja kaut ko pārbaudītu,vieglu un efektīvu.
Esmu ieguvusi jaunu sparu savas Smashbox paletes lietošanā,iepriekšējā mēneša iemīļotākais tonis-apakšējā rindā trešais no kreisās puses. Perfekts gaiši brūns tonis (atgādina iedeguma toni),kuru izmantoju uz visa plakstiņa. Šis tonis un melns laineris bija mans mīļākais duets.
Otra lieta bija Maxfactor Masterpiece MAX skropstu tuša-lieliski pagarina,ir apjoms,noturība un melnais tonis ir intensīvs. 

Sejas ādu kopu ar 3 produktiem- Dabba ziedūdeņu toniki,kurus iegādājos Stockmann trakajās dienās. Tagad tos lietoju gan no rīta pirms kosmētikas uzklāšanas,gan pēc kosmētikas uzklāšanas,pa dienas vidu,vakarā...tā teikt 24/7.
Bio2You sejas maska ar hialuronskābi-lietoju vidēji 2-3x nedēļā,patīkami atsvaidzina,attīra ādu.Seja iegūst veselīgu mirdzumu un pavasara noguruma pēdas pazūd.
Kiehl's midnight recovery serums-uj un aj,kā es šo produktu esmu iemīlējusi! Drīzumā sekos atsauksme!

Ķermeņa kopšana un matu kopšana šoreiz tāda tukšāka-tikai 2 produkti,taču ļoti patīkami.
Attirance dušas eļļa (arī iegādājos Stockmann trakajās dienās),šai piemīt lieliska smarža,āda jūtas gan attīrīta,gan mitrināta. Noteikti iegādāšos arī pilno iepakojumu.
Garnier Fructis Thick&Gorgeous blow out krems matu žāvēšanai-šis dod gan apjomu,gan aizsardzību pret karstumu. Viegli lietojams,patīkami smaržo un apjoms ir acīmredzams. Atsauksme sekos drīz!Vislielākais šī mēneša favorīts-pašai savs miteklītis :).Kopīgs jauns solis,kas liek pilnveidoties,mācīties un izraisa visdažādākās emocijas. Kaut arī tikai tagad esam tikuši laukā no kastēm un maisiem,ļoti daudz kas vēl jākārto un jādara,tāpēc arī mana prombūtne ir mazliet ieilgusi. 
Maijs solās būt tik pat piedzīvojumiem bagāts-dažādi pasākumi,dzimšanas diena,sālsmaize utml,tāpēc skatīsimies kā man ies!

Kas bija Jūsu aprīļa mīļākais produkts? Vai esat gatavas vasaras sezonai-kādi ir Jūsu plāni?
Patrīcija

2 komentāri

 1. Esmu iecienījusi Garnier rozā līniju, būs jāpamēģina arī šis produkts! Kiehl's midnight recovery serums jau laikam visiem ir iemīļots, interesanti vai ir kāds, kam nepatīk? :)
  Jauku dienu vēlot,
  Kristīne (www.9ninekit.blogspot.com)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vienmēr ir kāds,kuram kaut kas neder.Esmu lasījusi blogus,kur dāmām šis serums negāja pie sirds-tā tāda gaumes/sajūtu lieta.

   Runājot par Garnier,zīmols ir audzis un mainījies uz pozitīvo pusi :)

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.