5.29.2015

Dove Purely Pampering vieglas iedarbības barojošās ķermeņa eļļas:atsauksme

Eļļas matiem,eļļas sejai,eļļas ķermenim... acīmredzami eļļas ir savā slavas gājiena pašā augšgalā.

Agrāk es vairāk vai mazāk izvairījos no šāda veida produktiem,jo man ļoti nepatīk gaidīt,kad kaut kas beidzot iesūksies ādā,kā arī eļļainā sajūta pēc produkta uzklāšanas  ir vairāk kaitinoša nekā patīkama.

Laiks iet un intereses mainās,jo šobrīd man mājās ir vairāk eļļas nekā citas konsistences produkti.
Ķermenim esmu iecienījusi sausās eļļas,kuras ātri uzsūcas,padara ādu maigu,zīdainu un mitrinātu.

Dove ir plaši pazīstams zīmols,kurš piedāvā daudz un dažādus produktus-sākot ar dušas želejām,roku kremiem,ķermeņa kremiem utml.
Arī viņu piedāvājumā atrodamas divas eļļas- Pistāciju un magnolijas, Šī sviesta un vaniļas.


Eļļu sastāvā darbojas DeepCare Complex sistēma,kas dziļi baro ādu. Vieglais sastāvs ļauj eļļai ātri uzsūkties un tā neatstāj taukainu sajūtu.Bildē ļoti uzskatāmi var redzēt abu šo eļļu dažādo tekstūru.
Kreisajā pusē ir pistāciju/magnolijas eļļa,kura mīkstina ādu,ātri uzsūcas un nav jūtama taukainā sajūta. Eļļai ir patīkama smarža un apģērbties var gandrīz uzreiz pēc produkta uzklāšanas,nebaidoties,ka kaut kur paliks eļļas pleķi. Šī eļļa ādu padara pieskārienam maigu,kā arī vasaras siltajos mēnešos šī ir lieliska alternatīva ķermeņa kremiem un sviestiem.

Labajā pusē eļļā var redzēt mazus zelta gabaliņus, kas ādai dod vieglu,gaumīgu mirdzumu. Tie noteikti nav lieli gliteru gabali,tāpēc šī eļļa derēs vasaras karstajām dienām,kuras pavadītas saulē.Noteiki ideāls produkts pēc sauļošanās,lai mitrinātu ādu un padarītu to maigu.
Arī šī eļļa ātri uzsūcas,tāpēc tā nesagādā diskomfortu.


Kopumā-man šīs eļļas patīk,tās pilda solīto,viegli lietojas un pienākot saulainajam periodam tās lieliski akcentēs  iedegumu! 

Vērtējums: 8/10
Iegādāties var Rimi lielveikalos 
Cena : 5-8€


Kā Jums patīk ķermeņa eļļas? Kāds ir Jūsu Iemīļotākais vasaras ķermeņa kopšanas produkts?

Patrīcija

4 komentāri

 1. Tā ar mirdzuma efektu baigi ieinteresēja. :) Vasarā varētu baigi labi patikt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kas gan var būt labāks par mirdzošu,veselīgi brūnu ādu? :)

   Dzēst
 2. Pilnīgi piekrītu par to ar mirdzumiņiem, ies roku rokā ar sauli - izcels iedegumu un baros ādu pēc sauļošanās. Man šobrīd labāk lietojās ar pistācijām, jo aromātu dievinu! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ilgi nevarēju saprast sajūsmas vilni par Dove pistāciju dušas želejas aromātu. Šai eļļai viņš tāds piezemēts, nesen pasmaržoju dušas želeju.... Uuuh,smarža ir kaut kas vienreizējs.

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.