5.12.2015

Garnier Fructis Thick&Gorgeous līnija: atsauksme

Līdz šim neesmu satikusi nevienu sievieti,kura sev nevēlētos kuplus,skaistus,biezus matus.
Izvēloties matu kopšanas produktus,es pievēršu uzmanību tam,ko attiecīgā līnija sola,kāds izskatās pašu produktu sastāvs un kādas ir produktu īpašības-vai šampūns būs labi attīrošs,vai tajos ir kādas eļļas utml.

Tā arī neesmu sapratusi,kāda tipa mati man īsti ir-tie noteikti nav taukaini, par briesmīgi sausiem un bojātiem tos saukt noteikti nevaru, normāli (šis termins manī vienmēr izraisa smīnu-normāls,parastais matu tips,hihi).
Garnier Fructis piedāvā daudz un dažādas produktu līnijas,no kurām ļoti daudz kas arī ir mēģināts. 
Šodienas stāsta varoņi būs jaunākā no GF līnijām- Thick&Gorgeous.


Pati līnija sola sniegt biezumu un skaistu matu kuplumu,ko var gan redzēt,gan sajust un sataustīt.
Produktos tiek izmantotas 2 jaunas sastāvdaļas- molekula fibra-cylane rada papildus matu masu katrā matu šķipsnā,padarot matus blīvākus,kuplākus un biezākus.
Granātābols-tā sastāvā esošās matiem veselīgās barības vielas un antioksidanti ir tas,kas padara matus maigus un veselīgi mirdzošus.
Līniju veido veseli 6 produkti-šampūns,balzāms,matu maska,serums matu galiem un masu veidojošs tekstūras aerosols. Nesen šai ģimenei pievienojās arī blow out krems-līdzeklis,kas nodrošina gan kuplumu,gan aizsardzību no karstuma.

Visiem produktiem piemīt patīkama,salda smarža,kas ir sulīgu augļu un svaiguma apvienojums.
Tagad mazliet sīkāk par katru no produktiem :


Šampūns-tam noteikti piemīt labas attīrošās īpašības.mati nejūtas smagnēji un ir jūtams tas,ka no tiem ir izņemts viss,kas tur bija sakrājies (sausie šampūni,eļļas,serumi,matu laka utml.)

Balzāms-parasts balzāms ikdienas lietošanai,nekādas īpašas atšķirības no citiem nepamanīju.


Blow out krēms-šis kļuvis par manu favorītu. Ieklājot to mitros,tikko izmazgātos matos un izžāvējot ar fēnu tik tiešām ir redzams un jūtams apjoms,mati spīdīgi,nogludināti,kā arī nav jālieto papildus aizsarglīdzekļi pret karstumierīcēm. Produkts ekonomisks,manos īsajos matos vispār lietojas lēni.
Parasti ņemu bumbiņu 2 pirkstu platumā,ar pirkstu galiem iestrādāju to matu saknēs un to,kas palicis pāri izsmērēju pa visu matu garumu. Baigi pārspīlēt gan nevajag,labāk ir sākt ar mazliet un tad pievienot vēl,ja nepieciešams.

Kuplinošs serums matu galiem-nodrošina biezumu plāniem matu galiem.Šis noteikti ir vairāk gēls nekā serums.Tas ļoti ātri uzsūcas.Nezinu vai matu gali izskatās biezāki,rodas iespaids,ka ir vairāk matu,taču tas noteikti novērš sauso matu galu izskatu un matiem dod veselīgāku kopskatu.Lielisks ikdienas serums slinkajām meitenēm.

Masu veidojošs tekstūras aerosols-citiem vārdiem sausais šampūns un matu laka. Šeit sauso šampūnu noteikti nevajag saprast kā līdzekli,kas uzsūks sevī eļļas un mati izskatīsies tīri.Tas vairāk palīdz ieveidot izteikti gludus,nepaklausīgus matus sniedzot tiem tekstūru. Matu lakas funkcija nepadara matus stīvus un kraukšķīgus.
Man šis produkts patīk dienās,kad tikko esmu izmazgājusi matus un tie ir nepaklausīgi,slideni un man ir grūti tos ieveidot.


Kopumā šo līniju vērtēšu ar apaļu 8/10 jo,

-tā pilda solīto,matos noteikti ir jūtams lielāks apjoms,kas izskatās dabīgi (šeit noteikti netiks iegūts Snooki slavenais matu pufs);
-šampūns un kondicionieris kopumā ļoti labi attīra matus,tos ir viegli izķemmēt un tie izskatās veselīgi mirdzoši;
-serums ir lielisks ikdienas produkts,kas pilda savas funkcijas un nesarežģī jau tā aizņemto sieviešu dabu;
-produkti nerada smagnēju sajūtu matos;

Man šī līnija patīk,atkārtoti noteikti iegādāšos blow out kremu un ja nebūšu atradusi ko citu,tad arī tekstūras spreju.Par serumu gan vēl nezinu,man patīk mēģināt jaunumus un eksperimentēt!

Vai esat mēģinājušas kādu no šīs līnijas produktiem? Kāds ir Jūsu mīļākais matu kopšanas produkts?
Patrīcija4 komentāri

 1. Man arī ļoti patīk blow out krēms, nesaprotu, kā tas strādā, bet manus matus, kas vienmēr dzīvo paši savu dzīvi, tas nomierina, nogludina un sniedz iespēju tos ieveidot tā, kā man patīk. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es sapratu,ka īsus matus,vismaz man,ieveidot ir grūtāk nekā garus ;D

   Dzēst
 2. MAn Blow Out krēms nepatika, jo viņš maniem matiem nedod absolūti neko, bet tekstūras sprejs jau sen ir favorīts, to lietoju jau vairākus mēnešus :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man mati paši par sevi tādi apjomīgi,nekad (tfu tfu tfu) tā īsti neesmu varējusi sūdzēties par apjoma trūkumu,taču ar šo līdzekli viņi stāv un veidojas daudz foršāk!

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.