5.08.2015

Glancebox, aprīlis 2015: atsauksme

Sveikas mīļās dāmas!

Pēdējā laikā šķiet,ka laiks burtiski lido uz priekšu. Esmu pamatīgi iekavējusies ar saviem rakstiem,bet cenšos visu salikt pa plauktiņiem-aprīlis bija ražens ar notikumiem,tāpēc arī esmu ar vienu kāju tur,ar otru citā malā!


Tagad gan ķeros klāt aprīļa mēneša Glancebox kastītei-

Kastītes noformējus kā vienmēr skaists-iekšā viss paslēpts,aptīts ar lentīti un kartiņa ar informāciju par pašu kastīti.


Šoreiz mani priecēja 6 produkti un paraudziņš!
-Mossa BB krema paraudziņš; šim man ir pilnā versija, esmu to iemīlējusi ikdienas lietošanai,jo āda iegūst patīkamu,veselīgu izskatu.
-Model Launcher kashmir kolor acu ēna tonī garland; skaists pistāciju zaļais tonis ar zelta šimeri. Pati ēna ir ļoti pigmentēta,viegli pludinās. Šī būs lieliska vasaras sezonai,kad āda būs mazliet iesauļota.
-Layla cosmetics nagu pulētājs; šī bija kā pārsteiguma objekts kastītē. Man ir bijuši nagu pulētāji un es labprāt tos lietoju,tāpēc dāvana ir tiešs trāpījums 10.
-Clean It Zero kosmētikas noņēmējs; līdzeklis,kas atvieglos kosmētikas noņemšanu,uzklājot uz sejas pārvēršas eļļiņā,kas lieliski tiek galā ar skropstu tušu (acis neaizlīp ciet un nav nepatīkamas sajūtas),kā arī uz sejas nepaliek nepatīkama,lipīga sajūta.
-Ultima II Extraordinaire sejas krems;paraudziņš dikti mazs,tāpēc nemācēšu teikt,vai solītais strādā,taču ma patīk izmēģināt jaunus sejas kremus!
-Schwarzkopf Professional Bonacure moisture kit šampūns un spreja kondicionieris; šie man arī patīk. Iepakojumi superīgi,lai paņemtu līdzi ceļojumā. Šampūns labi attīra un kondicionieris nepadara tos lipīgus. Īsti produkti vasaras karstajai sezonai,lai lieki nenoslogotu matus!


Vērtējums: kastītes saturs ir ļoti iepriecinošs. Ir pārstāvētas dažādas skaistumkopšanas kategorijas,kastītē esošie produkti ir mēģināšanas vērti.
Šī mēneša atzīme 8/10

*Savu aprīļa kastīti vari iegādāties ŠEIT

*Īpašs piedāvājums maija kastītes iegādei-
Iepazīstini kādu no savām draudzenēm ar Glancebox kastīti un iegūsti papildus produktus no INNISFREE 18 EUR vērtībā!
Plašāka informācija Glancebox mājas lapā


Vai Jums patika Jūsu aprīļa Glancebox? Vai esat mēģinājušas kādu no kastītē esošajiem produktiem?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.