5.12.2015

H&M veikala jaunumi!

Sveikas mīļās lasītājas!

Šodien vēlos padalīties ar lieliskām ziņām no H&M veikala-arī pie mums beidzot būs atrodami skaistumkopšanas produkti. Līdz šim mēģinātais man patika,tāpēc esmu sajūsmā!

H&M ar gandarījumu paziņo par jaunu skaistumkopšanas produktu piedāvājumu Latvijā. Jauno H&M skaistumkopšanas produktu klāsts veikalus sasniegs vasaras beigās un ietvers  dekoratīvās kosmētikas piedāvājumu, kā arī matu, ķermeņa un skaistumkopšanas līdzekļus. JaunaisH&M kosmētikas produktu piedāvājums Latvijā ir daļa no jaunā H&M skaistumkopšanas produktu klāsta. Mode ir šī piedāvājuma pamatā kopā ar kosmētikas izlasi, kas arvien tiek papildināta ar sezonas aktualitātēm, idejām un krāsām. Produkti būs pieejami vairāk nekā 900 veikalos visā pasaulē un atsevišķos veikalos Latvijā.


Jaunā kolekcija veikalos tiek piedāvāta laikā, kad dekoratīvā kosmētika ir svarīgāka nekā jebkad agrāk, lai veidotu personisko stilu neatkarīgi no tā, vai radītais tēls ir vienkārši dabisks, klasisks vai seko jaunākajām modes tendencēm. Veikalos būs speciālas skaistumkopšanas zonas, lai palīdzētu pircējiem izmēģināt dažādas tendences un izveidot sev piemērotāko tēlu.
Priecājamies, ka H&M tagad piedāvā arī „modi sejai”. Tā ir iespēja izmēģināt jaunas idejas, būt radošam un eksperimentēt ar krāsām,” teic H&M Beauty koncepcijas dizainere Sāra Valendere.
Atklājot veikalos jauno produktu piedāvājumu, būs pieejami vairāk nekā 700 skaisti iesaiņoti dekoratīvās kosmētikas produkti, ko turpmākajās sezonās papildinās jaunas un ierobežota daudzuma krāsu kolekcijas. Jaunais H&M Beauty produktu klāsts ietvers arī divas papildu kolekcijas: augstākās kvalitātes skaistumkopšanas produktu līniju un conscious līnijas Ecocert apstiprinātus ilgtspējīgus produktus.
Līdz šim man ļoti patīk viņu mājas sadaļa-dažādi aksesuāri un nieciņi,kas par labām naudiņām mājai piedod citu tēlu.
Vai esat mēģinājušas kaut ko no H&M skaistumkopšanas produktiem?
Kas ir Jūsu mīļākais vasaras skaistumkopšanas produkts?
Patrīcija

8 komentāri

 1. No H&M esmu mēģinājusi acu zīmuli, tušu, acu ēnas un nagu laku - nagu laka bija galīgi garām, tušu un ēnas bija ok, bet melnais acu zīmulis mans absolūtais favorīts vēl joprojām - atceros kad Latvijā vēl nebija H&M veikala ceļojot iepirku krājumus :) Arī lūpu spīdumi garšīgi viņiem :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es atkal esmu lasījusi labas atsauksmes par nagu lakām,pašai arī kārojas kādu izmēģināt! Būs jāpaskatās tas acu zīmulis pie reizes.

   Dzēst
 2. Nevaru sagaidīt, kad varēšu pamēģināt kādu H&M nagu laku :) Kad gaidāmas veikalos, vai jau ir? :)

  mdiaana.blogspot.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vasaras beigās šie produkti sasniegs arī mūsu plauktus,tāpēc vēl nedaudz jāpaciešas :)

   Dzēst
 3. Kā es saprotu, tad šie būs visi jauni produkti, jo tas, kas bija līdz šim, man nelikās pārāk kvalitatīvs.. Sākot jau ar lēto iepakojumu.. Bet jaunajai līnijai tie iepakojumi tādi luksīgi izskatās.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pieņemu,ka lielākā daļa iepakojumi būs krāsaini un domāti jaunākai auditorijai,parasti šādus produktus mīl lietot mazākas dāmas :) Bet,kā praksē pārbaudīts,ne vienmēr slikts iepakojums nozīmē sliktu produktu :)

   Dzēst
 4. Gribu ķermeņa sprejus no H&M cerams, ka tie arī būs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vari ieteikt kādu precīzu aromātu? Nav sanācis pamēģināt.

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.