5.19.2015

The Body Shop Vitamin C sejas krems: atsauksme

The Body Shop šajā pavasarī mūs pārsteidz ar lieliskiem jaunumiem-ir parādījušies papildinājumi vecajās kolekcijās,kā arī klāt nākušas jaunas,baudāmas produktu sērijas.


C vitamīna sērija ir domāta, lai atjaunotu veselīgo ādas toni un aizdzītu prom pelēkumu,kurš mēdz iemitināties uz palikšanu.

Pati sērija sastāv no 9 dažādiem produktiem-skrubji,serumi,gēli utml.

Šī pavasara jaunumi ir C vitamīna atsvaidzinošs sejas krems un C vitamīna līdzeklis sejas toņa uzlabošanai.

Ražotājs:


Atsvaidzinošs dienas krēms ar vieglu gēlveida tekstūru. Palīdz novērst noguruma pēdas sejā,piešķir tai dabisku veselīgu starojumu. 
Āda jūtas kā uzņēmusi svaigu enerģijas devu (76% lietotāju piekrita). Satur Amazones kamu kamu ogas-dabas bagātāko C vitamīna avotu,kā arī lielisku mitrinošo sastāvdaļu ansambli-Godīgas Tirzniecības sezama sēklu eļļu,glicerīnu un alveju.


Manas domas:


Lai arī kā man negribētos teikt,ka man nenākas saskarties ar pelēcīgu,nogurušu ādu,tā tomēr ir viena no manām aktuālākajām problēmām. Darba garās stundas sevi liek manīt,tāpēc es savu ādu cenšos pabarot cik nu labi vien spēju.
Kremam piemīt patīkama,svaiga citrusa smarža,kas no rītiem liekas īpaši uzmundrinoša. Gēla konsistence nodrošina ātru krema uzsūkšanos-man ļoti nepatīk produkti,kas lēni iesūcas un man ir 10-15 minūtes jādomā,ko lai es ar sevi iesāku. Dekoratīvā kosmētika ar šo draudzējas labi,vismaz man. Tonālais krems neveļas un nevirpinās.
Pirmās dienas testējot šo produktu pamanīju,ka sejas tonis tiešām izskatās daudz labāk-var redzēt tādu kā mirdzumu (bez liekiem gliteru un spīguļu gabaliem). Āda izskatās labi kopta arī tad,ja uz tās iedzīvojušās pāris nesmukas pumpas. Kaut arī man ir taukaina sejas āda,šis neizraisa diskomfortu vai pārmērīgu taukošanos.
Kā teica mans kolēģis-uz Tevi šodien prieks skatīties. (šeit vainu novelšu uz šo kremu,jo tajā reizē uz sejas nebiju likusi neko citu :) )


No šīs sērijas gribu izmēģināt arī želeju acīm (tur nenāktu par sliktu novērst tumši zilo mākoņu vētru),kā arī serumu.

Vērtējums : 9/10

Manuprāt,šis ir ļoti labs,viegls sejas krems,kurš sniedz solīto.
Lietojas ekonomiski un taupīgi,āda izskatās starojoša un patīkama.
Vasarā šo jāliek ledusskapī,lai rīta sejas kopšanas rutīna pārvēršas īstā baudā! :)


Vai esat mēģinājušas kādu no šīs sērijas produktiem? Kāds ir Jūsu šī brīža iemīļotākais sejas krems?
Patrīcija

2 komentāri

  1. O, šis gan man varētu patikt vasarai. :) No C vitamīna nav tāda viegla kņudinoša sajūta?
    Atceros, ka man bija dikti iemīļots līdzīgas konsistences krēms no Avon ar gurķi vai zaļo tēju. Tās sorbetīgās tekstūras dēļ biju gatav uz visu. :D

    AtbildētDzēst
  2. Jā, man ar šis krēms izskatās varen garšīgs! Es jau pilnīgi vizualizēju to atsvaidzinošo sajūtu kāda varētu būt viņu lietojot :)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.