6.27.2015

The Body Shop Virgin Mojito sērija-atsaukme

Kaut arī vasara mūs īsti nelutina ar karstām temperatūrām un brīvdienām pie jūras, The Body Shop mūs lutina ar Virgin Mojito sēriju,kas sevī ietver atspirdzinošu piparmētras,sulīga laima un brūnā cukura aromātu notis.
Viens no klasiskākajiem kokteiļiem-Mohito ir īsts brīvdienu dzēriens,tāpēc tas ir ļoti piemērots vasaras nesteidzīgajiem rītiem.


Šajā sērijā ir 5 dažādi produkti,kas dušošanos pārvērtīs īstā piedzīvojumā.
Pie manis atceļojuši 4 sērijas produkti- ķermeņa skrubis, sviestkrēms,sorberts un smaržūdens.

-Virgin Mojito ķermeņa skrubis ir želejveida skrubis ar laimu un piparmētrām no Karību salām. Kā abrazīvā sastāvdaļa tiek izmantotas jojoba lodītes,kas palīdz atbrīvoties no atmirušās ādas šūnām un sagatavo ādu krēma uzklāšanai.
Skrubim piemīt spēcīga,atsvaidzinoša smarža,kas ir mans must have rīta dušas produkts. Šāds smaržu kombo man patīk daudz labāk par ierasto citrusu smaržu. Pats skrubis nav ārkārtīgi abrazīvs,taču tas lieliski der ikdienas lietošanai vasarā (tā teikt,lai nenoberž nost iedegumu ;) )


-Virgin Mojito ķermeņa sorberts ir vieglas tekstūras mitrinošais līdzeklis,kas nodrošina intensīvu mitrināšanu līdz 24 h. Tas ļoti ātri uzsūcas ādā neradot diskomforta sajūtu.
Sastāvā atrodams laims un piparmētras no Karību salām,Godīgas Tirzniecības medus, sezama sēklu eļļa un alveja.
Sorbertu ir patīkami uzklāt uzreiz pēc dušošanās,pēc skata tas tik tiešām atgādina saulē pakusušu,vēsu masu,kuru tā vien gribas apēst!


-Virgin Mojito sviestkrēms ir mana mīlestība. TBS sviestkrēmi ir iekarojuši augstu vērtējumu manās acīs,tāpēc par šo biju īpaši priecīga. Sviestkrēmam ir patīkama,viegla konsistence,kas ļoti ātri uzsūcas. Laima un piparmētras atsvaidzinošais aromāts uzreiz uzlabo garstāvokli un liek justies svaigi. Sastāvā ir Godīgās Tirzniecības sojas pupiņas un sezama sēklu eļļa,šī un kakao sviests.


-Virgin Mojito smaržūdens ir jauns,inovatīvs smaržu formāts TBS ģimenē.  Šis smaržūdens ir paredzēts dāsnai uzklāšanai uz ādas pēc dušas. Tas palīdz just svaigumu katru dienu,visu vasaru.
Lietošana vienkārša-iepliķējam ādā ar plaukstu palīdzību. Smaržūdenim ir spēcīgs ķīmiskais mohito aromāts,kas manam degunam lielos daudzumos pie sirds neiet,taču ar mēru ir labi.


Vērtējums: šo kolekciju vērtēšu kā ļoti veiksmīgu un vasarai aktuālu,aromāts ir pārdomāts,patīkams un pietiekami svaigs,lai to varētu lietot gan pats,gan dāvināt kādam citam.

Likšu kopīgu vērtējumu 8/10


Būtu patīkami redzēt līdzīgas limitētās kolekcijas ar interesantiem aromātiem (Varbūt nākamgad mūs priecēs Pina Colada vai Tequila sunrise notis?:) )

-Vai esat mēģinājušas kādu no šiem produktiem?Kāds ir Jūsu vasaras aromāts?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Pienākot īstajai vasarai, šī sērija priecē vēl vairāk. Šobrīd topā ir skrubis un sorbets ;)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.